Adres Yalıkavak’a ‘Yüksek Övgü’

AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects tarafından tasarlanan Adres Yalıkavak projesi, European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) 2016-2017 kapsamında ‘Architecture Multiple Residence’ (Çoklu Konut Mimarisi) dalında ‘Highly Commended’ ödülüne layık görüldü.

Her yıl Avrupa’nın birçok farklı ülkesinden projenin yarıştığı European Property Awards 2016 -2017 ödülleri, 27 Ekim 2016 gecesi Marriott Grosvenor Square Londra’da gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Ayşin Sevgi Karakurt ve Gökhan Aksoy düzenlenen törende ödülü yetkililerin huzurunda teslim aldı.

Proje konut ve otel olmak üzere iki ayrı fonksiyona sahip. Proje genelinde toplamda 43 adet dubleks ve 25 adet daire olarak tasarlanan, toplam 68 adet konut ve 11 odalı otel bulunuyor. Bununla birlikte, proje kapsamında sosyal tesis, beach club, restoran, açık havuz, spor alanı, kapalı otopark, satış ünitesi gibi sosyal alanlara da yer verildi. Adres Yalıkavak, aynı zamanda denizin ve karşı koylardaki yaşam alanlarının oluşturduğu manzarasıyla dikkat çekiyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.