Ağaoğlu Grubu’ndan Suriyeli mültecilere yardım kampanyası

 agaoglu_suriyeli_multecilere_yardim_kampanyasi

Ağaoğlu Şirketler Grubu ve bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Ağaoğlu Sosyal Komitesi savaştan ve IŞİD saldırılarından kaçarak Türkiye’ye sığınan Suriyeli mülteciler için yardım kampanyası başlattı. Bizzat Rahvalı dağıttı Ağaoğlu Şirketler Grubu çalışanları ve ev sahiplerinin destekleri ile başlatılan kampanya kapsamında toplanan 10 bin oyuncak, 25 bin kıyafet ve gıdadan oluşan yardım paketleri Kurban Bayramı öncesi bölgeye teslim edildi. Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı’nın önderliğindeki Ağaoğlu ekibi, Suruç Belediyesi ile birlikte yardım paketlerini ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

“Tek bir tebessüm büyük mutluluk”

Yardım kampanyası ile ilgili olarak Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı şöyle konuştu: “Ülkemize sığınan Suriyeli kardeşlerimiz gerçekten büyük zorluklar içinde yaşam mücadelesi veriyor. Bu yaşam savaşına hem bireysel, hem de Ağaoğlu Şirketler Grubu olarak duyarsız kalmamız söz konusu olamaz. Çalışanlarımızın ve ev sahiplerimizin kısa süre içinde, büyük çaba göstererek topladığı yardım paketlerini bayram öncesi bölgeye ulaştırdık. Tek bir çocuğumuzun yüzünde küçük bir tebessüm yaratabilirsek ne mutlu bize.”

“Herkesi yardıma çağırıyorum”

Hasan Rahvalı Suriyeli mülteciler için kısa sürede gerçekleştirdikleri yardım kampanyasının diğer şirketler için de örnek teşkil etmesini belirterek şunları söyledi: “Burada ihtiyaç çok büyük. Dolayısıyla az ya da çok, bireysel ya da kurumsal ne kadar olursa olsun herkesi bu kardeşlerimiz için yardıma çağırıyorum. Ağaoğlu olarak bundan sonra da elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazırız.”

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıAğaoğlu My Towerland’te 50 ay sıfır faiz! 697 bin liradan!
  Sonraki yazıTrendist Ataşehir’de fiyatlar 310 bin TL’den başlıyor
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın