Ahşabın doğal enerjisi Vigo’da


Farklı tonları bir arada içeren beyaz-gri ve karma renkli tasarımı olmak üzere iki renk alternatiflerine sahip olan Vigo serisi 45x90cm ebatlarında sunuluyor. Vigo koleksiyonunda yer alan her bir ürün, geçişli yakın tonları asimetrik ölçülerde barındırmasından dolayı uygulanan mekanlara dikkat çekici bir derinlik katıyor.

Farklı dekorasyon stilleriyle yüksek uyum sağlayan Vigo koleksiyonu, doğal ahşap efektini güçlü bir şekilde yansıtıyor. Alışılagelmiş dekorasyon seçeneklerini tercih etmeyenler için Graniser Seramik tarafından özel olarak tasarlanan Vigo koleksiyonu, beyaz-gri tonların sentezi ve mix renk seçeneği ile mekanlara ahşap kadar doğal doğal ve samimi bir estetik katıyor.

Graniser Seramik – 1999 yılında kurulan Graniser Seramik, seramik sektörünün genç bir kuruluşu olarak kısa bir zamanda hızlı bir büyüme kaydederek Türkiye'nin lider seramik karo üreticileri arasında yer almayı başarmış bulunmaktadır. Üretim faaliyetlerini Akhisar Manisa'da 275 dönüm üzerinde yer alan fabrikasında sürdüren Graniser Seramik, 22 milyon metrekare üretim kapasitesine sahip üretim tesisinde dokuz fırını ve 17 üretim bandı ile faaliyet göstermektedir. Çeşitli ebat ve tasarımda yaklaşık 5.000 çeşit tek ve çift pişirim duvar karoları ile sırlı granit ve bordür üreten Graniser Seramik, dünyanın farklı ülkelerindeki müşterilerilerine üstün nitelikli ürünler sunmaktadır. 1000'i aşkın uzmanıyla trend yaratan ürünlere imza atan Graniser Seramik, üretiminin yüzde 60'nı ihracata yönelik gerçekleştirmekte ve İsrail, Kanada, ABD, Yunanistan, Almanya ve kuzey Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 60'ı aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıBaymak’tan satış ve pazarlama ekibine 3 günlük eğitim ve eğlence dopingi
  Sonraki yazıQueen Central Park’ta peşine yüzde 15 indirim
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın