Akdeniz’in İncisi Kıbrıs’ta Arsago ile yatırım fırsatları devam ediyor

 

 

Arsago’nun Kıbrıs’da ilk etaplarının büyük ilgi gördüğü Kıbrıs Geçitkale Oasis’de daire garantili arsa payından oluşan proje satışları tüm hızıyla başladı. 3 etaptan oluşan 1+1 daire garantili arsa projesi Oasis’in, satışları tamamlanan iki etabı ardından yeni etabında da 125 adet daire garantili arsa payı bulunuyor.

Geçitkale’deki ilk projesinin satışlarını bir ay gibi çok kısa sürede tamamlayarak, projedeki 113 tapunun tamamını teslim eden Arsago, Kıbrıs’daki tecrübe ve deneyimi ile yeni projelerine hız kesmeden yatırım yaparak devam ediyor. Cittaslow (Sakin Şehir) üyesi olan Geçitkale, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içerisinde Cittaslow’a üye olma hakkı kazanan en değerli 4 lokasyonun başında geliyor. KKTC’nin doğu ve batı akslarını birbirine bağlayan ana yol güzergahlarının merkezinde konumlanan Geçitkale Oasis, İskele Long Beach, Bafra Oteller Bölgesi, Karpaz Yarımadası, Tatlısu Kuzey sahili gibi lokasyonlara 15-30 dakika, Geçitkale Havalimanı’na sadece 4 dakika ulaşım mesafesinde yer alıyor.

Yeni yerleşim alanları, ulaşım, sosyal imkanlarıyla birçok fırsat barındıran bölge yeni cazibe merkezi olarak konumlanıyor. Konut imarlı, daire garantili 125 adet arsa payının sunulduğu proje, Yeni İskele Bölgesine 10 dakika, Gazimağusa’ya 25 dakika, Lefkoşa’ya 40 dak, Girne’ye ise 50 dak mesafede bulunuyor.

Kıbrıs Geçitkale Oasis projesine yatırım yapmanın avantajlarını anlatan Arsago Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Gazi Koçak “Dünyanın en önemli iş ve ekonomi yayınlarından Forbes’un emlak yatırımı alanında ve direkt döviz cinsinden büyümede ilk beş sahil şehri arasına alarak önerdiği Kıbrıs, yatırımcılar için en önemli destinasyonların başında geliyor. Her yıl 400 bin nüfusu olan Kıbrıs’a 5 milyon bandında nüfusunun 12,5 kat üstünde turist geliyor. Kıbrıs her zaman gözde bir lokasyondu, yeni yatırımlarla da göz doldurmaya devam ediyor. Gayrimenkul yatırımın en hızlı sürede kazandırdığı bu bölgede biz de Arsago olarak müşterilerimize yatırım danışmanlığı hizmeti vererek, kısa sürede kazançlı olmalarını sağlamaktan mutluyuz” dedi.

Yatırımcılara sterlin bazında kazanç sunduklarını belirten Koçak, ‘’Yılın dört mevsimi yaşanacak bu değerli lokasyonda yatırım yapmak, müşterilerimizin en önemli yatırım tercihlerinin başında geliyor. Bununla birlikte sterlin bazında kazanç sağlayan ve bu kazancı hızla katlayarak yatırımın geri dönüş süresini kısaltan başka bir yatırım argümanı yok” diye konuştu.

Unutulmaz bir yaşam ve yatırım fırsatı sunan Arsago, Kıbrıs Geçitkale Oasis Konut Edindirme Projesi kapsamında geliştirdiği 1+1 daire garantili arsa payı yatırımı ile hayatınıza yepyeni bir soluk getiriyor. Arsago’nun yeni dönem yatırım planları arasında Türkiye’deki değerli lokasyonlar dışında Kıbrıs Tatlısu, Gaziveren, Geçitkale ile birlikte Montenegro ve Dubai de bulunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıHülya Avşar 2.5 yıl daha Bambi Yatak’la beraber
    Sonraki yazıKalekim’den 6.Mardin Bienali’ne destek