Hülya Avşar 2.5 yıl daha Bambi Yatak’la beraber

 

Hikayesi olan ürünlerle Türkiye yatak pazarının öncülerinden Bambi Yatak,yedi yıldır reklam yüzü olan Hülya Avşar ile anlaşma yeniledi.
Rüyaları gerçekleştirmenin yolunun iyi uykudan, sağlıklı ve dinç bir şekilde uyanmaktan geçtiğine inanarak yenilikçi ürünler geliştiren Bambi Yatak, 2017 yılından bu yana birlikteliğini sürdürdüğü Hülya Avşar ile reklam anlaşmasını uzattı. Anlaşma kapsamında Avşar, markanın reklamları için 2,5 yıl daha kamera karşısına geçecek.
Bambi ve Hülya Avşar iş birliği,yatak sektörüne değişim ve dinamizm getirdi
Yatak sektörde 25 yılı aşkın süredir ilkleri başaran Bambi’nin 2017 yılında Hülya Avşar ile başlayan birlikteliği sayesinde önemli bir büyüme kaydettiğini ifade eden Bambi Yatak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı AdemÇetmen, “Yıllardır birlikte yürüdüğümüz markamızın reklam yüzü değerli sanatçımız sevgili Hülya Avşar’la 2,5 yıl daha ‘Bambi’m Var Benim’ diyeceğimiz için çok mutluyuz. Bundan yedi yıl önce,HülyaAvşar’lı ilk reklam filmimiz büyük bir hayranlık uyandırarakBambi Yatak markasının daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayıphızlı büyümesinde önemli bir rol oynadı. İlerleyen süreçte de ürünlerimizin tercih edilme oranını her geçen gün daha yukarılara taşıdı. O günden bu yana sektörümüzde reklam verme oranları ve reklam veren marka sayısında gözle görülür derecede artışlar yaşandı. Özellikle müşteri memnuniyetinin sadakatle sıkı sıkıya bağlı olduğu günümüz rekabetçi ortamında biz de Bambi Yatak olarak Hülya Avşar ile olan bağımızı her gün daha da güçlenen bir şekilde sürdürüyoruz. Markamızın hedefleriyle örtüşen ve onları kullanıcılarımıza ulaştırabilen böylesine başarılı ve uzun soluklu bir iş birliğinin 2,5 yıl daha devam ederek 9,5 yıla ulaşmış olması bizim için gurur verici” dedi.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıASAŞ Skynova RSP22 ile Dış Cepheler Çok Daha Modern ve Estetik
    Sonraki yazıAkdeniz’in İncisi Kıbrıs’ta Arsago ile yatırım fırsatları devam ediyor