Alarko Carrier, 11 Yıldır İhracatta Zirvenin Sahibi!

 

İklimlendirme sektörünün öncü markası Alarko Carrier, İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından düzenlenen “İhracatın Liderleri” ödül töreninde birinci sırayı alarak başarısını bir kez daha taçlandırdı. Alarko Carrier, 2023 yılında gerçekleştirdiği İhracat faaliyetleriyle, “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” kategorisinde birinci sırada yer alarak 11. yılda da ödüle layık görüldü.

 

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), 2023 yılı Olağan Genel Kurulu’nu Ankara’da düzenledi. Türk iklimlendirme sektörünün geleceğinin değerlendirildiği Genel Kurul kapsamında, 2023 yılının İhracat Liderleri Ödül Töreni düzenlendi. Sektörün öncü şirketi Alarko Carrier törende, klima santralleri, rooftop sistemleri, fancoil ve paket tipi klimaların ihracatında gösterdiği performansla 11. kez ödüle layık görüldü.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Alarko Carrier Genel Müdürü Cem Akan, “İhracattaki başarılı performansımızın meyvelerini toplamanın gururunu yaşıyoruz. Şirketimizin, 11 yıldır en yüksek ihracatı gerçekleştiren firmalar arasında yer alması, başarılarımızın ve çalışmalarımızın kalıcı olduğunu gösteriyor. Bu yıl bir kez daha İSİB tarafından ödüle layık görülmekten son derece mutluyuz” şeklinde konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıDEPREM İZOLATÖRLÜV YEŞİLADA İLE SARSILMAZ YATIRIM FIRSATI
    Sonraki yazıBodrum’daki Livadi Konacık Evleri’nde GOOA Architects İmzası