Allianz Partners Türkiye’nin İletişim AjansıNakavt Reklam Hizmetleri Oldu

Nakavt Reklam Hizmetleri, Türkiye’nin lider asistans şirketi Allianz Partners Türkiye’nin kurumsal iletişimve dijital iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak

Türkiye’nin her yerinde;başta yol yardım, ev ve iş yeri asistansı, seyahat asistansı ve sağlık asistansı konularındaon bir farklı hizmet alanındamilyonlarca müşterisine 7/24 kesintisiz hizmet sağlayan Allianz Partners Türkiye, iletişim çalışmalarını Nakavt Reklam Hizmetleri ile yürütme kararı aldı.
2015 yılından bu yana, 360 derece pazarlama iletişimi hizmetleri sunan Nakavt, Allianz Partners Türkiye’nin kurumsal iletişim, iç iletişim, sosyal medya ve dijital iletişimfaaliyetlerini yürütüp markanın sesi olacak. Hızlı ve ihtiyacaözel çözümler üretebilen,entegre iletişim çalışmalarına etkin stratejilerle yön vermek için çalışan Nakavt;yaratıcı işlerden çizgi altı materyallerin tasarımına ve kurumsal iletişim alanınakadar uzanan tüm süreci ele alacak.
Allianz Partners Türkiye Hakkında
Dünyanın önde gelen asistans şirketlerinden olan Allianz Partners, 1902 yılında Almanya’da kurulduğu günden bugüne 70’ten fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Allianz Partners Türkiye ise 1997 yılında Allianz Holding’in bir iştiraki olarak Mondial Assistance adıyla kuruldu. 2016 yılında marka değişikliğine giderek Allianz Partners Türkiye adıyla yoluna devam eden şirket, Türkiye’nin lider asistans şirketi olarak hizmet vermeye devam ediyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıEndeksa, Arsa ve Arazi Değerleme Uzmanlık Eğitimi ile Sektöre Yön Veriyor
    Sonraki yazıKelebek Mobilya’dan İskandinav Natüralizmine Türk Stilizasyonu: Lovisa