ams OSRAM, Night Breaker LED ve LEDriving yedek lambaları güvenli ve çevre dostu bir kullanım sunuyor

Güvenli sürüş için yeni teknolojilere odaklanan ams OSRAM, Night Breaker LED ve LEDriving yedek lambaları ile yol ve yolcu güvenliğini artırıyor. Geleneksel lambalara göre %230 daha parlak ışık sunan ve özellikle gece sürüşlerinde sürücülerin yolu daha iyi görmelerini sağlayan LED lambalar, konforlu bir sürüş deneyimi sağlıyor.

Geliştirdiği teknolojileri sürücülerin ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli olarak zenginleştiren ams OSRAM, ürün portföyünü genişletmeye devam ediyor. Son olarak Avrupa’da şehir içi kullanımı için yasal olarak onaylanmış ilk LED farları olanNightBreaker LEDlambalarıkullanıcılar ile buluşturan ams OSRAM, sağladığı net aydınlatma sayesinde zorlu hava koşullarında bile güvenli bir kullanım sağlıyor. Yeni teknoloji ile kamaşma sorununu ortadan kaldırarak kusursuz ışık dağılımı sağlayan ve daha az ısı üreten LED farlar, enerji ve maliyet tasarrufuna da destek oluyor.
“Hem yolcu güvenliğinin sağlanmasına, hem de CO2 emisyonlarının azaltılmasına yardımcı oluyoruz”
Yeni LED farları ile tüketicilere hem tasarruf hem de güvenlik sağlamayı amaçladıklarını belirtenams OSRAM Türkiye Ülke Satış Müdürü Can Sürücü, “ams OSRAM olarakönceliğimiz her zaman kullanıcılarımızın güvenliğini en üst düzeye çıkarmak. Bu vizyon çerçevesinde geliştirdiğimiz Night Breaker LED ve LEDriving yedeklambalarımız, yüksek mühendislikle üretilen filament yapısı sayesinde 150 m’ye kadar uzanan net bir aydınlatma sağlıyor. Bu sayede sürücüler, trafik tehlikelerini daha hızlı tanımlayabiliyor. Ayrıca, geleneksel halojen lambalara göre yüzde 230 daha parlak bir ışık sunarak daha az enerji tüketiyor. Düşük enerji tüketimi ise CO2 emisyonlarını azaltarak çevreye olan etkisini minimize ederken, aynı zamanda sık sık lamba değişimi yapma zahmetinden kurtararak bakım maliyetlerini ve zamanını önemli ölçüde azaltıyor. ams OSRAM olarak, sürücülerimizin güvenliğini sağlamak ve sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıFenercioğlu’nun 2024 Hedefi 150 Milyon Euro
    Sonraki yazıIC İçtaş İnşaat’a ‘Sürdürülebilirlik Ödülü’