ams OSRAM, NightBreaker LEDve LEDriving yedek lambaları ile verimli ve konforlu bir sürüş sağlıyor

Otomobil farları, özellikle gece sürüşlerinde en kritik unsur olarak öne çıkıyor. Doğru aydınlatma, sürücülerin yolda daha iyi görmelerini, diğer sürücülerin kendilerini daha iyi fark etmelerini ve bu sayede güvenli bir sürüş deneyimi yaşamalarını sağlıyor. Bu vizyon çerçevesinde güvenli sürüş için yeni teknolojilere odaklanan ams OSRAM, geleneksel lambalara göre %230’dan başlayarak daha parlak ışık sağlayanNightBreaker LED ve LEDriving yedeklambaları seçenekleri ile verimli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.
Geliştirdiği teknolojileri sürücülerin ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli olarak zenginleştiren ams OSRAM’ın, Avrupa’da şehir içi trafikte kullanım için ilk yasal olarak onaylanmış LED farları olan Night BreakerLEDfarları, halojen ampullere kıyasla daha net bir aydınlatmaya sahip olduğu için gece ve kötü hava koşullarındaki sürüşlerde büyük bir güvenlik sağlıyor. Ayrıca daha az ısı üreten LED lambalar, bu sayede daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayarak enerji ve maliyet tasarrufu yaratıyor.

Aydınlatma ve güvenliği bir adım öteye taşıyor
İster şehir içi kısa mesafeli bir sürüş, ister uzun bir yolculuk olsun mükemmel bir aydınlatma isteyenler için eşsiz bir alternatif olan Night Breaker LED, geleneksel halojen lambalara göre yüzde 230 daha parlak bir ışık sağlayarak, daha az enerji tüketiyor. Bu sayede CO2 emisyonunun azalmasına yardımcı olan Night Breaker LED, yüksek mühendislikle üretilen filament yapısı ile 150 m’ye kadar uzanan bir ışık sağlıyor. Bu özellikleriyle sürücülerin trafik tehlikelerini daha hızlı tanımlamalarına ve buna daha hızlı tepki vermelerine yardımcı olan Night Breaker LED, ayrıca uzun ömürlü bir kullanım sağlayarak sık sık lamba değiştirme ihtiyacını da ortadan kaldırıyor.

Hem yakıt hem de maliyet tasarrufu sağlıyor
Farklı taşıt türleri için özelleştirilmiş LED aydınlatma çözümleri sunan OSRAM LEDrivingyedek lambaları ise, yüzde 350’ye kadar daha fazla parlaklık sunarak sürücülerin daha net ve daha geniş bir görüş açısına sahip olmalarını sağlıyor.Mükemmel aydınlatma kalitesinin ötesinde, enerji verimliliği ve uzun ömürlülüğü gibi avantajlarıyla da dikkat çekenLEDriving yedek lambaları, bu sayedesürücülere uzun vadeli maliyet tasarrufu sunuyor. Düşük enerji tüketimi, hem yakıt tasarrufuna katkıda bulunup hem de CO2 emisyonlarını azaltarak çevreye olan etkisini minimize ederken, aynı zamanda sık sık lamba değişimi yapma zahmetinden kurtararak bakım maliyetlerini ve zamanını önemli ölçüde azaltıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıKonut fiyatları geriliyor! Düşük kredi faiziyle ödeme tutarları ne kadar?
    Sonraki yazıDoğru kapı ve pencere seçimiyle enerji kayıplarınızı azaltın