Ankaralılar emlak günleri için Etimesgut’ta toplanıyor

Birleşik İnşaat Müteahhitleri Federasyonu ve Etimesgut İnşaat Müteahhitler Derneği tarafından düzenlenecek yapı fuarına Ankara'nın her bölgesinden yoğun bir katılım hedefleniyor. 
100'e yakın markanın ürün ve hizmetleri ile yer alacağı yapı fuarında ziyaretçiler; inşaat, yapı ve dekorasyona dair aradıkları her şeyi bulabilecekler. 

Katılımcılar, açacakları standlarda ürün ve hizmetleri ile boy gösterecekler, ziyaretçiler de birbirinden farklı model ve tarzlarda sahne alan markaları tanıtma ve alışveriş yapma şansı yakalayacaklar. Yapılan yeni projelerden, tamamlanmış konsept projelere, yatırım bekleyen arsalardan örnek dairelere kadar birçok proje yapı bazaarda yer alacak. 

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, yapı fuarının Türkiye'nin en hızlı büyüyen ve gelişen ilçesi Etimesgut'ta yapılacak olmasının kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Yapı Bazaar'ın Etimesgut'ta ve Başkent Ankara'da önemli bir ihtiyaca cevap vereceğini belirten Demirel, başkentin inşaat sektörüne Etimesgut olarak ev sahipliği yapmaktan mutlu olduğunu söyledi. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.