Anneler Günü’nde Çiçek Yerine Bahçe Hediye Edin!

 

 

Arsago’dan Anneler Günü’ne özel 150 bin TL’den başlayan peşinatla eşsiz yaşam bahçeleri

 

2006’dan beri Türkiye ve Kıbrıs’ta toplamda 11 projeye imza atan ve son beş yılda özellikle İstanbul ve Çanakkale projelerinde %800 ile %1500 arasında değer artışı sağlayan Arsago, yatırımcılarına güvenilir bir gelecek vadederken enflasyona karşı koruma sağlayan arsa projeleri geliştirmeye devam ediyor.

 

12 Mayıs Pazar Anneler Günü için hazırladığı özel kampanyasını İzmir ve Bursa projelerinde çok özel bir kampanya ile taçlandıran Arsago, 150 bin TL peşinat ve vade farksız 4 taksit imkanı ile herkese yaşam bahçesi sahibi olma fırsatı sunuyor. Peşin ödemelerde geçerli % 5 indirim avantajı da bulunan Arsago Köyüm İzmir Aura ve Köyüm Bursa projelerinde yaşam bahçelerinin satış fiyatı ise 350.000 TL. 30 Mayıs tarihine kadar devam edecek Arsago Anneler Günü kampanyası, popüler lokasyonlar Bursa ve İzmir’de geçerli olacak.

 

15.791 m2 toplam alandan oluşan Köyüm Bursa Yaşam Bahçeleri, kentleşmenin getirdiği stres ve zorluklardan uzakta, keyifli ve huzurlu zaman geçirilen doğası ve havasıyla en çok tercih edilen bölgelerden Bursa Karacabey’de yer alıyor. Ulubat Kuş Cenneti’ne 12 km, Malkara Plajı’na 24 km mesafede konumlanan Köyüm Bursa’da aileniz ve sevdiklerinizle özlediğiniz doğal yaşamın kapılarını aralayacaksınız.

 

Köyüm İzmir Aura ise, İzmir’in Bergama bölgesinde şehrin gürültüsünden ve stresinden uzak bir yaşamı odak merkezine koyan, doğayla baş başa, organik yaşam fırsatları isteyen sakinlerini bekliyor. Toplam 58 bin m2 alan üzerinde tiny house yerleşimine uygun olarak geliştirilen Köyüm İzmir Aura, Arkeoloji Müzesi’ne 23 km, Akropolis Antik Kenti’ne 25 km, Ayvalık’a ise 44 km mesafede bulunan çok değerli lokasyonu ile dikkat çekiyor.

 

Tüketicilerin doğru arsa yatırımı üzerine dikkat etmesi gereken konularla ilgili açıklamalarda bulunan Arsago Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Gazi Koçak ‘’Yatırım yapmak isteyen müşterilerimize önerilerde bulunurken, şehrin gelişimini, nüfus yoğunluğunu ve gelecekteki planları analiz ederek en değerli bölgeleri belirliyoruz. Şehir merkezinden ziyade, şehrin gelişen çeperlerine odaklanıyoruz. Çeşitli harita uygulamaları ile şehrin geçmişten bugüne gelişim dinamiklerini inceleyerek gelecekteki potansiyelini ölçüyoruz. Yatırım yapılacak bölgeyi, genişleyen bir dalganın merkezi gibi düşünüyoruz; böylece ana bölge değer kazandıkça, çevresindeki alanlar da değerleniyor‘’ dedi.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıYABANCI KONUT ALIMINA KÜSTÜ! GAYRİMENKUL YATIRIMCILARI ÇÖZÜM BEKLİYOR
    Sonraki yazıİnşaat maliyetlerinde yıllık artış Mart ayında konut fiyat artış hızını geride bıraktı