Arte Koltuk Takımı rahatlığın şıklığını yaşam alanlarına taşıyor

Günümüz yaşamına farklı tarzlarda ürettiği mobilyalarla çeşitlilik katan Kilim Mobilya’nınasil duruşunu yaşam alanlarına da taşıyan Arte Koltuk Takımı, kullanıcı dostu detaylarıyla rahatlık vadediyor.
Klasik çizgilerin etkisinden kurtulmak isteyenlere modern yaşama uyum sağlayan çözümler üretenKilim Mobilya, ArteKoltuk Takımı ile ahşabın asaletini kullanıcısıyla buluşturuyor. Üçlü koltuk ve berjerden oluşan takımınkasa gövdesinin ayaklarıahşaptan oluşurken silinebilir dokuma kumaşı kullanım kolaylığı sağlıyor.
Ahşap geometrik ayaklarla duruşu daha güçlü
Kendinden emin tasarım hatlarını çizgi detaylar ve ahşap geometrik ayaklar ile taçlandıran Arte Koltuk Takımı, bulunduğu ortamda varlığını ispatlayan bir duruş sergiliyor. Adından söz ettiren şıklığının yanı sıra S yaylı ve yüksek yoğunlukta süngerli oturum alanı sayesinde Arte, bulunduğu ortamın en iyi hissedilecek alanı oluyor. Takımın fonksiyonel duruşu ve yatak mekanizması ise rahatlığı uykuya da taşıyor.Arte’ninsilinebilir dokuma kumaşı ve süpürgenin rahatlıkla ulaşabileceği yükseklikte ayaklarıyla ise temizlik konusunda kullanıcısına yardımcı olup zamandan kazandırıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıSystemair Türkiye’nin yeni iş geliştirme direktörü Tamer Şenyuva oldu
    Sonraki yazıBaymak’ın Yeni Genel Müdürü Ülkü Özcan Oldu