Systemair Türkiye’nin yeni iş geliştirme direktörü Tamer Şenyuva oldu

Türkiye iklimlendirme ve havalandırma sektöründe öncü çözümler gerçekleştiren Systemair Türkiye’de yeni bir atama gerçekleşti. İklimlendirme sektöründe çeşitli kademelerde 35 yılı aşkın süredir deneyime sahip Tamer Şenyuva, Systemair Türkiye’nin iş geliştirme direktörü olarak atandı.

Yaşam alanlarına yönelik taze hava sağlama misyonunu sektörünün yeniliklerine hızlıca adapte olarak gerçekleştiren Systemair Türkiye, şirket değerlerinin en önemli kaynağını oluşturan insan gücüne yeni bir isim ekledi. Bu kapsamda Systemair Türkiye iş geliştirme direktörlüğü görevine sektörün deneyimli ismi Tamer Şenyuva getirildi. Systemair’deki görevine kısa süre önce başlayan Şenyuva, şirketin inovasyon ve teknoloji odaklı vizyonunu güçlendirecek iş geliştirme süreçlerinden sorumlu olacak.
1989 yılında ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Tamer Şenyuva, kariyerine Alarko Carrier firmasında Teknik Destek Mühendisi olarak başladı. Alarko Carrier’de 35 yıllık kariyeri boyunca Teknik Destek Şefi, Satış Müdürü pozisyonlarında çalıştı. Şenyuva, Systemair Türkiye’ye katılmadan önce 2019 yılından beri Alarko Carrier şirketinde Satış Direktörlüğü görevini yürütüyordu. Sektör ile ilgili birçok sivil toplum örgütünde görev alan Şenyuva, dört dönem Türk Tesisat Mühendisleri Derneği’nin (TTMD) yönetim kurulu üyeliğinde bulundu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıBosch Home Comfort’un en yeni kombisi: Condens 2200i W
    Sonraki yazıArte Koltuk Takımı rahatlığın şıklığını yaşam alanlarına taşıyor