AS Yapı’nın Yoğun İlgi Gören “AS Concept” ProjesindeÖn Talep Dönemi Uzadı

AS Yapı tarafından Basın Ekspres Yolu’nda inşası süren AS Concept projesinde devam eden ön talep toplama dönemi, Ramazan Bayramı sonuna kadar uzatıldı.
Yüzde 10’dan başlayan peşinatlar, 60 aya varan vadeler ve bütçeye uygun taksitli ödeme imkanı sunan AS Concept, büyük ilgi gördüğü için ön talep dönemini uzatma kararı aldı.
Erişimi Kolay Proje
Güneyinde Bahçelievler ve Bakırköy,doğusunda Ataköy ve Yeşilköy, batısında Küçükçekmeceve Başakşehir olan AS Concept, Basın Ekspres bölgesindeki en önemli sürdürülebilir konut projesi olarak öne çıkıyor.
Alışveriş, Eğitim ve Sağlık İmkânları Geniş
Altınbaş üniversitesine yürüyüş mesafesi, Kültür Üniversitesi, Medipol Mega ve AcıbademAtakent hastanelerine hızlı ve rahat ulaşım,Masko, İstoç, Oto Center, Tekstilkentve Kuyumcukentgibi önemli ticaret merkezlerinin göbeğinde,Mall Of İstanbul, 212, Nurol Park ve Ocassion gibi Alışveriş Merkezleri’nin ve TEM otoyolunun yanıbaşında olan AS Concept, biri300 metreuzaklıkta olmak üzere 3 adet yakın metro istasyonları ile ulaşımı sorun olmaktan çıkarıyor.
1+1’den 4+1’e Farklı Daire Seçenekleri
Toplam 13.839 metrekare arsa üzerine inşa edilen AS Concept’te 1+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklüklerde 605 daire ve 21 adet ticari birim yer alıyor. Projenin rakiplerinden ayrılan önemli bir özelliği, tamamen kendi arsası üzerine geliştirilmiş olması. Sosyal donatıları arasında açık yüzme havuzu, fitness alanları, sinema odaları, etkinlik alanları ve kafe-restoran gibi olanaklar bulunan AS Concept, bölgede diğer projelerden farklılaşarak tüm ihtiyaçları karşılamaya odaklanıyor.
Aralık 2025’te teslim edilmesi hedeflenen AS Concept, titiz mimari detayları ve kaliteli kaplama malzemeleri ile göze hitap ederken şehrin göbeğinde olup kalabalıktan uzak bir şekilde yaşanabilecek modern daire tipleriyle yepyeni bir hayatın kapılarını aralıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıKONUT SATIŞLARI YÜZDE 17,8 DÜŞTÜ
    Sonraki yazıKOÇTAŞ’TA BANYO BATARYALARINDA %30’A VARAN İNDİRİMLER BAŞLADI