ASAŞ Monoblok Panjur Sistemleri ile Yaşam Alanları Daha Konforlu Daha Güvenli

ASAŞ’ın PVC ve alüminyum pencere ve kapılar için sunduğu Monoblok Panjur Sistemleri, estetik görüntüsünün yanı sıra ısıtma ve soğutma maliyetlerini de azaltmaya yardımcı oluyor. Bu sayede enerji tasarrufu sağlayan ASAŞ Monoblok Panjur Sistemleri, sağladığı emniyetle güvenlik amacıyla da kullanılıyor.

 

Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından ASAŞ’ın geliştirdiği PVC ve Alüminyum Monoblok Panjur Sistemleri, yaşam alanlarında konfor, güvenlik ve estetiği bir arada sunuyor. Pencere ve kapılarda gölgelendirme ve güvenlik amacıyla kullanılan PVC ve Alüminyum Monoblok Panjur Sistemleri, yaz aylarında güneşi engelleyerek klima kullanımını minimize ederken, kış aylarında dışarıdan gelen soğuk hava basıncına karşı yaptığı bariyer göreviyle ısıtma maliyetlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

 

PVC ve Alüminyum Monoblok Panjur Sistemleri’nden PVC pencere ve kapıların üzerine yerleştirilen, PVC kutu ve PVC yan raylardan oluşan PVC Monoblok Panjur Sistemleri, harici sineklik ve sürme sistemlerle kullanıma da olanak sağlamaktadır.

 

İzolasyonlu ve izolasyonsuz kutu seçenekleri bulunan ASAŞ PVC Monoblok Panjur Sistemleri, çerçeve-kutu montajlarında sorunsuz, vida kullanılmadan bir montaj sağlamak için evrensel alüminyum bağlantı profili kullanımıyla dikkat çekiyor. ASAŞ’ın Alüminyum Monoblok Panjur Sistemleri’nin detayları ve aksesuarlarıyla da uyumlu olan PVC Monoblok Panjur Sistemleri, alttan müdahale edebilme özelliğine de sahip.

 

Alüminyum Monoblok Panjur Sistemleri de tıpkı PVC Monoblok Panjur Sistemleri gibi alüminyum pencere ve kapı sistemlerinin üzerine yerleştirilerek monte ediliyor. Alüminyum ekstrüzyon kutu ve yan raylardan oluşan bu uygulama, özel tasarlanmış ısı bariyer sistemi ve kutu birleşimlerinde rüzgâr geçişini engelleyerek izolasyon sağlayan özel fitil ve contalar sayesinde yaşam alanlarında konfor ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıAlarko Carrier Yetkilileri Çin’deki Dongyin Firmasını Ziyaret Etti
    Sonraki yazıİŞBİR YATAK, YENİ MAĞAZA KONSEPTİ İLE 220. UYKU MERKEZİNİ SAMSUN’DA AÇTI!