ASAŞ RESP23 Skypanel ile cephelerinizi güneş ışığıyla hareketlendirin

Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından biri olan ASAŞ, standartları yüksek tasarımcılara yenilikçi ürünler sunma vizyonu ile ürettiği RESP23 Skypanel, dış cephede soyut veya somut her türlü desen çalışmasına imkân veriyor. 19 desen alternatifi ile kişiye özel projelerin vazgeçilmezi olmaya aday
RESP23 Skypanel, güneş ışığını kontrol ederek binaların dış cephesine hareket getiriyor.

En gelişmiş sistem tasarımları ve yüzey malzemeleriyle sektöre her zaman yenilikler sunan ASAŞ, Skypanel cephe sistemlerindeki teknik uzmanlığını estetikle birleştiriyor. Binalarda dış cephenin hareketlendirilmesi amacıyla üretilen cephe tasarımı kaplama ürünü RESP23 Skypanel Decosheet, sürdürülebilir malzeme kullanımıyla projelerin çevre hassasiyetini de göz önünde bulunduruyor. RESP23 Skypanel, dış cephede soyut veya somut her türlü desen çalışmasını gerçekleştirmeye imkân veriyor.

19 desen alternatifi bulunuyor

19 farklı desen alternatifi ile haute couture (kişiye özel) projelerin vazgeçilmezi olmaya aday RESP23 Skypanel, güneş ışığını kontrol ederek iç mekânlarda da sıra dışı ortamlar yaratma fırsatı sunuyor. ‘Hiç yanmaz’ olarak tanımlanan A1 ve A2 yanma direnç sınıflarına da hizmet eden RESP23 Skypanel, taş yünü ile desteklenerek bina yalıtımına katkıda bulunuyor. Yenilikçi ve yaratıcı tasarım arayanlar için farklı uygulamalarda kullanılmak üzere birçok ürün grubunu bünyesinde bulunduran RESP23 Skypanel, önerilen montaj koşulları ile yüzey özellikleri açısından 20 yıl ASAŞ garantisi altında bulunuyor.

Fark yaratan mimari tasarımlar

RESP23 Skypanel, parlak veya mat, opak ve metalik renkler, bakır tonları, terracotta ve paslanmaz çelik efektleriyle fark yaratan mimari tasarımlar için sürekli olarak yeni renk ve yüzey alternatifleri geliştiriyor. Kolay işlenebilir olmasının yanında yaşam alanlarında konfor ve güven sağlamasıyla da ön plana çıkan RESP23 Skypanel, birçok farklı tasarım olanağının yanı sıra uzun malzeme ömrü ve düşük işletme maliyeti de sunuyor. Polyester kaplı alüminyum kaplamanın aksine Skypanel cephe kaplamaları kir tutmayan, hızlı temizlenebilen yüzeyi ve kolay bakımı sebebiyle büyük avantaj sağlıyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıFİLLİ BOYA YILIN RENGİNİ AÇIKLADI: IRMAK 130
    Sonraki yazıEgepen Deceuninck, Avrasya Pencere Fuarı’nda yer aldı