Atmaca Gayrimenkul’den iç finansman desteği

Atmaca Gayrimenkul Bahçeşehir Hayat projesinde iç finansman desteğini 60 aya çıkardı.

Atmaca Gayrimenkul Bahçeşehir’de projelendirdiği Bahçeşehir Hayat projesinde sunmuş olduğu finansman desteği sebebi ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. Gelen talepler doğrultusunda iç finansman desteğini 48 aydan 60 aya çıkaran şirket, bu destek ile yatırımcılarına uygun ve avantajlı daire sahibi olma fırsatı sunuyor. Öte yandan Bahçeşehir Atmaca, Bahçeşehir Konakları, Bahçeşehir Park projelerinde  60 ay vadeli, yüzde 0. 79 faizle banka kredisi avantajı sunuluyor.

‘’Değer kazandıran projeler geliştiriyoruz’’

2013 yılından bu yana Bahçeşehir’e değer kazandıran projeler geliştirdiklerini, yatırımcılara sundukları farklı finansman modelleriyle de onların takdirini kazandıklarını kaydeden Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Adem Atmaca, konuya ilişkin şunları söyledi: “Bahçeşehir’de mimarisinden, donatılarına, avantajlı ödeme seçeneklerinden yüksek prim potansiyeline kadar çok sayıda unsuruyla yatırımcıların yoğun talepleriyle karşılaşan Bahçeşehir Hayat projemiz, giderek artan satış performansıyla yatırımcı taleplerini sürekli arttırıyor. Faizlerdeki yükseliş eğilimine rağmen projemizin giderek artan satış performansı, onların bize duyduğu güvenin bir göstergesini oluşturuyor. Biz de onlardan aldığımız talepten yola çıkarak sunduğumuz 48 aylık finansman modelini 60 aya çıkardık. Bir anlamda yüksek seyreden kredi faiz oranları karşısında yatırımcılarımızı Atmaca Gayrimenkul korumasına aldık. Projemiz ile Bahçeşehir ayrıcalığında üst düzey bir yaşama kavuşmak ve sunduğu yüksek prim potansiyeliyle kazançlı yatırım elde etmek isteyenler için ciddi bir alternatif yaratıyoruz. “

Yeni bir yaşamın kapılarını aralıyor

138 ayrıcalıklı daireden oluşan konut yaşamı, 12 prestijli ticari alanı ve cadde üstü yaşamı ile yaklaşık 17 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen Bahçeşehir Hayat’ta; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 metrekarelik daire seçenekleri yer alıyor. Açık yüzme havuzu, fitness, Türk Hamamı, sauna, çocuk parkı gibi sosyal donatılarıyla sunduğu üst düzey yaşam konforunu destekleyen proje, bu yönüyle üst düzey yeni bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.