Atmaca Gayrimenkul’den kampanyaya destek

Atmaca Gayrimenkul, Bahçeşehir Park projesinde son kalan daireler için, yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 10 KDV indirimini içeren dev bir kampanya başlattı.

Atmaca Gayrimenkul tarafından projelendirilen Bahçeşehir Park projesi cadde mağazası konseptine sahip alışveriş merkeziyle sadece bir konut projesi değil yaşam merkezi konforu sunulan projeden daire almak isteyenler, peşin alımlarda yüzde 20’ye varan indirimden faydalanabilecekler. Bölgenin merkezinde, İstanbul’un kıyısında konumlanan projeden kredi kullanarak daire almak isteyenlere de 120 ay vadeli yüzde 0.98’lik faiz avantajı sunuluyor.

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe başlatılan yüzde 20 indirim ve yüzde 0.98’lik faiz oranını içeren Ramazan Ayı’na özel bir kampanyayı hayata  geçirdiklerini  belirten Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu’ndan Adem Atmaca, “Sektöre adım attığımız günden bu yana yatırımcılarımızla kurduğumuz dostlukla gücümüze güç kattık. Hükümetimizin sektöre kazandırdığı uygulamalar karşısında ‘biz ne yapabiliriz?’ diye düşündük ve şirket olarak tüm gücümüzü ortaya koyarak, yüzde 20’ye varan bir indirim kampanyası başlatmaya karar verdik. Bu sayede peşin alımlarda yatırımcılarımız yüzde 10 KDV indirimi ile birlikte çok daha az ödeyerek konutlarına kavuşabilecekler. Taksitli olarak ödeme yapmak isteyenler ise 120 ay vadeli yüzde 0.98 faiz oranından faydalanabilecekler” diye konuştu.

Kentin merkezini Bahçeşehir’e getirdi

Bahçeşehir’e çizgi üstü bir standart kazandıran 20.434,31 metrekarelik arza üzerinde yükleselen Bahçeşehir Park, 400 dönüm yemyeşil bir aktif yaşam ortamı, yüksek standartlı yeme içme ve genel alışveriş alanlarıyla kent merkezi fonksiyonuna sahip bulunuyor. Park Caddesi, eşsiz huzur imkânı sunan Gölet ile bütünleşen bir yapı sergileyen projede; açık kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness, çocuk kulübü, TV ve oyun odası, çocuk parkı, toplantı odası, satranç ve okuma odaları, dinlenme odaları, Türk hamamı, sauna, steamroom, teknik servis odası, temizlik servisi, çamaşırlık ve süs havuzları da yer alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıİstanbul İmar Yönetmeliği yürürlükte
  Sonraki yazıKentsel Dönüşümde ev sahiplerinin önceliği ‘güven’
  Ezgi Kızıl
  Emlakrotasi.com.tr Emlak ve Ekonomi Editörü. 1994 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden 2016 yılında mezun oldu.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın