Avrupa Residence Office Ataköy’ün satış ofisi kuruldu!

Artaş İnşaat'ın Yenibosna E-5 üzerinde hayata geçirmeye hazırlandığı Avrupa Konutları Ataköy projesinde satışlar yeniden ertelendi. 

İsmi Avrupa Residence Office Ataköy olarak belirlenen ve daha önceden Mayıs'ta başlaması hedeflenen projede sonrasında satış tarihi Haziran'a ertelenmişti. Ancak projede yeni bir erteleme kararı ile satışların Eylül ayında başlayacağı duyuruldu.

Ön talep sürecinin devam ettiği Avrupa Konutları Ataköy projesinde satış ofisi de kuruldu. Toplam arsa alanı 8.796 metrekare olan Avrupa Konutları Ataköy projesinde 200 daire yer alacak.

Ofis ve dükkanların da bulunacağı Avrupa Konutları Ataköy projesi Kale Kilit'e ait eskiden Fuzul Otomotiv'in yer aldığı alanda yükselecek.

2 bloktan meydana gelecek olan Avrupa Konutları Ataköy projesinde yer alan daire seçenekleri 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.

2017 yılının sonunda teslimlerin yapılacağı Avrupa Konutları Ataköy projesinde ertelenmelerin teslimleri etkileyip etkilemeyeceği ise bilinmiyor.

Avrupa Konutları Ataköy projesinde bir blokta rezidans daireler ve diğer blokta ise ofisler bulunuyor.

Avrupa Konutları Ataköy projesinde yer alan ofislerin alanları 200 metrekareden başlıyor ve 1.000 metrekareye kadar çıkıyor.
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıBeykoz Belediyesi’nden 7.1 milyon TL’lik arsa satışı
  Sonraki yazıTürk müteahhitler dünya ikincisi
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın