Aydos Country’de yüzde 10+5 indirim! Son gün yarın!

sinpas_aydos_country_fiyat

Sinpaş GYO’nun Anadolu Yakası’nda geliştirdiği doğa ile iç içe, oksijeni bol bir yaşam sunan konsept projesi Aydos Country’de lansmana özel yüzde 10 + 5 indirim fırsatı 31 Ocak tarihine kadar uzatıldı. Aydos Country, şehrin gürültü ve stresinden uzak, doğa ile iç içe konumu, mimari özellikleri ve peyzajıyla büyük beğeni topladı.

Anadolu yakasının en doğal projesi

Aydos Country, 537 metre yüksekliğiyle İstanbul’un en yüksek noktası Aydos Tepesi’ne komşu. Çam ormanlarıyla kaplı 10 kilometrekarelik alana yayılan Aydos Tepesi, Sancaktepe’yi İstanbul’un kişi başına en fazla yeşil alan düşen bölgesi haline getiriyor. Ataşehir’e 10 dakika mesafede, şehrin stresi ve gürültüsünden uzaklaşmayı sağlayan Aydos Country’de, 50 dönümlük arazi üzerinde her biri geniş balkonlara sahip 900 daire yer alıyor. Aydos Country’nin bina cephelerinde kullanılan taş görünümlü doku ve doğadan rengini alan pastel tonlar sıcaklığı mimariyle buluşturdu.

Sinpaş Aydos Country sosyal donatıları

Sinpaş GYO’nun doğanın kalbinde geliştirdiği Aydos Country projesi, koru yolu, göl, patikalar, renk bahçesi, su değirmeni gibi doğal unsurlarla hazırlandı. Projeye yürüme mesafesindeki Aydos Ormanı’nda yer alan doğal spor imkanlarının yanı sıra, Aydos Country’nin içinde yüzme havuzu, fitness ve wellness center, tenis kortu, yürüyüş ve bisiklet yolu,  sağlıklı ve zinde bir yaşam için geliştirildi.

Sinpaş Aydos Country nerede?

Sinpaş Aydos Country projesinin nerede olduğu sorusunun cevabı ise şöyle: Ataşehir’e 10 dakika mesafede yükselen Aydos Country projesi, ulaşım ağında büyük gelişmeler gösteren, iki adet metro hattının ve 3. Köprü bağlantı yollarının geçeceği Sancaktepe ilçesinde konumlanıyor.

Sinpaş Aydos Country fiyat ve ödeme seçenekleri

1+1’den 4+1’e farklı daire seçenekleri 235 bin 500 lira ile 884 bin 550 lira arasında satışa sunuluyor. Mayıs 2017’de teslim edilmesi planlanan projede lansmana özel yüzde 10 +  5 indirim avantajı da devam ediyor. Ödeme planında, 1+1, 2+1, 3+1 dairelerde 10 bin TL peşinat 4+1 dairelerde 20 bin TL peşinatla, İlk ara ödemesi Şubat 2016’da, İkinci ara ödemesi Şubat 2017’de olmak üzere 30 ay taksitle daire sahibi olma imkanı sunuluyor.

Proje Künyesi Proje adı: Sinpaş Aydos Country

Firma: Sinpaş GYO

Arsa alanı: 50 bin merekare

Daire sayısı: 900

Daire büyüklükleri: 69-209 metrekare

Daire tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

Sinpaş Aydos Country nerede: Sancaktepe

Sinpaş Aydos Country fiyat: 235 bin 500 TL’den başlıyor

Sinpaş Aydos Country teslim tarihi: Mayıs 2017

Sinpaş Aydos Country iletişim 444 1 440 0216 498 71 30

www.aydoscountry.com Sinpaş Aydos Country yol tarifi

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıTOKİ Sulukule’deki 23 konutu açık artırmayla satacak!
  Sonraki yazıAtaköy’e 2. Selenium projesi geliyor! 1 ay içinde satışa çıkacak!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın