Babacan Premium’un reklam yüzleri Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir, Esenyurt’taki projenin yeni kampanyasını tanıttı

İstanbul’un farklı bölgelerinde 2002 yılından bu yana kendi satın aldığı arsalar üzerinde inşa edilen nitelikli ve lüks konut projeleriyle öne çıkan Babacan Holding, Esenyurt E5 üzerinde bulunan 7 bloktan oluşan 1216 konutluk dev bir projesi Babacan Premium’da, yepyeni bir kampanya dönemi başlıyor.

Babacan Premium projesinin, prodüksiyonunu Hacıyatmaz Film, yönetmenliğini ise Burak Yıldırım üstlendiği reklam filminin yüzleri; bir dönem yeşil sahaların yıldızı Pascal Nouma ile Türkiye’nin usta radyo programcılarından Kadir Çöpdemir, Four Seasons Bosphorus Hotel’de düzenlenen toplantıda, yeni kampanyayı tanıttılar.

Ünlü ikilinin hoş diyalogları ile adeta bir stand up gösterisine dönüşen toplantıda, mizansen gereği “annesinin ısrarlarına” dayanamayan Pascal Nouma, sonunda Babacan Premium’dan bir daire satın almaya karar verdi. Kadir Çöpdemir de, projede yer alan fitness merkezi sayesinde “göbeğini eritmeye” ikna eden Pascal Nouma’ya komşu oldu.

Günde 99 TL Taksitle Ev Alma İmkanı

Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan ile CEO Mehmet Babacan’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, İbrahim Babacan, Babacan Premium’da günde 99 liradan başlayan sabit taksitlerle ev sahibi olma dönemini başlattıklarını belirterek, projeden daire almak isteyen herkesi satış ofislerine davet etti.

Babacan Premium’da Elit Bir Yaşam

İstanbul’un modern yüzü Esenyurt E5 üzerinde avantajlı konumuyla da dikkat çeken Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.

Ev sahiplerine sadece ev değil, farklı olanaklarıyla tam bir yaşam alanı sunan Babacan Premium; sosyal alanlarıyla stresten uzak rahat bir yaşamın kapılarını aralıyor. Farklı metrekare seçenekleri ve özel fiyat avantajları ile Babacan Premium projesinde 1+1 243 bin, 2+1 331 bin, 3+1 ise 403 bin liradan başlayan fiyatları ile ev sahipleri ile buluşmayı bekliyor. Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan projede; özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, AVM ve spor kulübü bulunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.