Babalar Günü’nde “En Baba Hediye”

Bambi Yatak’tan Babalar Günü’nü unutulmaz bir hediyeyle taçlandırmak isteyenler, oturma köşesinin yıldızı olanBambi TV Koltuğu’nu tercih ediyor. Zamansız şıklığı ve sunduğu konforun yanı sıra ekseni etrafında 360 derece dönebilen, hatta tek kişilik bir yatağa dönüşebilen koltuk, günün stresini atmak isteyen babalara layık bir huzur sunuyor.
Hikayesi olan ürünlerle yatak sanatının yıldızıBambi Yatak, babasına olan sevgisini göstermek isteyenler için en kaliteli Babalar Günü hediyesini sunuyor. Son teknolojik yapısıyla babaların vazgeçemeyeceği bir konfor sunan Bambi TV Koltuğu, ayakları uzatarak keyifle dizi veya film izlerken günün yorgunluğunu geride bırakmaya yardımcı oluyor.

TV izlemenin ve kitap okumanın en konforlu çözümü
Kendi etrafında 360 derece dönebilen, ileri, geri sallanabilen Bambi TV Koltuğu, yan tarafındaki kol ile arkaya yatırılarak neredeyse tam bir tek kişilik yatak şeklini alıyor. Koltuğun vücut ergonomisine uygun yapısı, günün yorgunluğunu geride bırakıp rahat ve huzurlu dinlenmeye yardımcı oluyor. Koltuğun yan tarafındakicep ise hem kitaplar ve dergiler için yeterli alan sunarken rahat bir ortamda okuma konforu vadediyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıEndeksa Masters eğitimleri Mersin’de: Barış Kılıçarslan’dan ‘Durgun Piyasalarda Satışın Sırrı’
    Sonraki yazıŞişecam Best of Belron’a Katılacak