Endeksa Masters eğitimleri Mersin’de: Barış Kılıçarslan’dan ‘Durgun Piyasalarda Satışın Sırrı’

 

Endeksa’nın gayrimenkul uzmanlarına yönelik eğitimler sunduğu ve sektöre yön veren Endeksa Masters programı, Mersin’de bir kez daha sektör profesyonellerini bir araya getiriyor. Program kapsamında uluslararası eğitmen ve yazar Barış Kılıçarslan’ın gayrimenkul uzmanlarına vereceği “Durgun Piyasalarda Satışın Sırrı” eğitimi, 4 Haziran Salı günü saat 13.00 ile 16.00 saatleri arasında Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşecek. Kılıçarslan, gayrimenkul uzmanlarıyla sektörde başarıya ulaşmanın sırlarını paylaşacak.

Kurulduğu günden beri gayrimenkul sektörüne kazandırdığı yenilikçi yaklaşımıyla tanınan Endeksa, sektör profesyonellerine yönelik eğitim serilerine devam ediyor. Sektörün teknoloji odaklı gelişimine katkı sağlayan Endeksa Masters programı, haziran ayı eğitimlerine Mersin’den başlıyor. Uluslararası eğitmen ve yazar Barış Kılıçarslan’ın “Durgun Piyasalarda Satışın Sırrı” başlıklı eğitimi, 4 Haziran Salı günü saat 13.00’da Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek.

Endeksa ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğiyle düzenlenecek eğitimde Barış Kılıçarslan, gayrimenkul uzmanlarıyla sektörde başarıya ulaşmanın sırlarını paylaşacak. Katılımcılar, gayrimenkul başarısının anahtarları, piyasa farklılıkları, adaptasyon stratejileri, üretkenlik yaklaşımları ve süreklilik ilkeleri gibi başlıklarda sektördeki en güncel bilgileri edinme fırsatı bulacak.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıGMW MIMARLIK’ın Tasarım Liderliğini Üstlendiği Korkyt Ata Havalimanı İnşaatı Tamamlanıyor!
    Sonraki yazıBabalar Günü’nde “En Baba Hediye”