Bakırköy’de 60 ay sıfır faiz fırsatı

Doğa Grubu şirketlerinden Doğa Madencilik tarafından Bakırköy’de hayata geçirilen ‘Pruva 34’de konut sahibi olmak isteyenlere 60 ay sıfır faizle ödeme kolaylığı sunuluyor.

Pruva 34’ projesi, Marmara Denizi’nin karşısında İstanbul’un değerli lokasyonlarından biri olan Bakırköy’de, Doğa Madencilik tarafından 62 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor.

1 milyon 292 bin TL’den başlayan fiyatlar

16 ve 17 katlı 7 blokta toplam 239 adet daire bulunuyor. ‘Pruva Aparts’ bloğunda ise 1+1 ve 2+1 toplamda 168 home-ofis mevcut. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise 1 milyon 292 bin TL’den başlıyor. ‘Pruva 34’deki dairelerin konut ruhsatına sahip olması da projenin bölgedeki nadir konut tapulu projeler arasında yer almasını sağlıyor.

Bakırköy’de mavi ve yeşilin buluştuğu noktada konumlanan ‘Pruva 34’de üst kat daireler dubleks, zemin kat daireler ise bahçe teraslı olarak tasarlandı. Brüt alan metrajı haricinde, tüm dairelere tapu tahsisli 10 metrekare depo alanı ve daire büyüklüğüne göre 3-4 adet kapalı otopark alanı veriliyor.

Akıllı ev ve özel iklimlendirme sistemlerine sahip hem modern, hem fonsiyonel malzeme seçimleri ile dikkat çeken ‘Pruva 34’de uluslararası ödüllü markalardan Villeroy& Boch vitrifiye, Dornbracht bataryalar ve tüm ıslak hacimlerde ithal mermer kaplama kullanıldı. Toplam 107.200 metrekare satılabilir alana sahip olan ‘Pruva 34’de, doğa dostu bir yaklaşımla yeşil alana geniş bir yer ayrılması da projenin dikkat çekici özellikleri arasında yer alıyor. ‘Pruva 34’ün sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, buhar odaları, saunalar, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası bulunuyor. Ayrıca sosyal tesis kompleksinde fitness salonu ile birlikte kafe de mevcut. Pruva 34, Ataköy Marina’ya 1 kilometre, E-5’e 3 kilometre, Avrasya Tüneli’ne 6 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 8 kilometre mesafede konumlanıyor.

60 ay sıfır faiz fırsatı

Proje hakkında açıklamalar yapan Doğa Madencilik Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Ayvacı, “Bakırköy sahil yolunda yükselen ‘Pruva 34’, 7 rezidans, 2 otel ve 1 apart otel olmak üzere toplam 10 bloktan meydana geliyor. İstanbul’un en merkezi noktasında eşsiz lokasyonuyla dikkat çeken aile konseptine uygun olarak tasarlanan projemizde 310 metrekare büyüklüğünde 4+1 ve 363 metrekare büyüklüğünde 5+1 dairelerimiz mevcut. Tümü deniz manzarasına hakim geniş teraslı rezidans bloklarında her katta 2 daire yer alıyor. Dairelerin birbiriyle tek komşu duvarının mutfak olması da müstakil yaşam konforu sağlıyor” diye konuştu.

Dairelerin iç dekorasyonu hakkında da bilgi veren İlyas Ayvacı, sözlerine şöyle devam etti: “Güvenli, konforlu ve lüks yaşam alanları sunduğumuz Pruva 34’de yer alan dairelerimiz İtalyan mutfak dolapları ile dünyanın 1 numarası ABD üretimi SubZero buzdolabı, Gaggenau marka fırın ve buharlı fırın, ısıtma çekmecesi, ocak ve davlumbaz ayrıca Gaggenau markalı çamaşır ve kurutma makinesi ile Haziran 2018’de teslim edilecek. Rezidans bloklar ile apart otel ve otel bloklarının giriş çıkışları, sosyal tesis ve otopark alanları ayrı ayrı planlandı. Otel blokunun bir tanesini Hilton’a sattık, diğeri ile ilgili de görüşmelerimiz devam ediyor. Bu özel lokasyonda yer alan hem yatırım hem de oturum amaçlı konut almak isteyenlere ‘Pruva Aparts’ blokumuzda 60 ay sıfır faizli ödeme avantajı sunuyoruz.”

 

 

 

 

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.