Bambi Yatak’ın yeni reklam filminde hedef “Kızıl Gezegen”

Hikayesi olan ürünleriyle Türkiye yatak pazarının öncülerinden Bambi Yatak, geçtiğimiz yıl başlattığı “Gerçekleşen rüyaların arkasında Bambi var!” kampanyasının yeni reklam filminde tema olarak kızıl gezegen Mars’ı kullandı.

Rüyaları gerçekleştirmenin yolunun iyi uykudan, sağlıklı ve dinç bir şekilde uyanmaktan geçtiğine inanarak yenilikçi ürünler geliştiren Bambi Yatak, geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği “Gerçekleşen rüyaların arkasında Bambi var!” kampanyasının ardından yeni reklam filmiyle dünya dışınaçıktı. Yeni yataklar için yaratıcı fikirler üretirken hep iyi uykunun peşinde olan ve bunun için sayısız ilke imza atan marka, yeni reklam filminde Mars’a odaklandı.
Arkasında büyük Ar – Ge çalışmaları olan tüm Bambi Yatakları, yeni reklam filmiyle rüyaları gerçekleştirme noktasında buluştu. Bambi’nin yatak teknolojileri dünyasında geçen reklam filminde yeni yataklar üretmeye devam edilirken sınır tanımayacağının da altı çizildi.“Kim bilir belki bir gün Mars’ta iyi uyku için bir şey keşfedilir ve onu da yine Bambi yeni bir yatakta kullanır” mesajının verildiği reklam filminde “rüyalarınızın gerçekleşmesi” vurgusu paylaşıldı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıPorland, yeni koleksiyonlarını Ambiente Frankfurt’ta tanıttı
    Sonraki yazıGüvenli bir gelecek için sağlam ve sağlıklı yapılar inşa etmeliyiz