Başakşehir Avrasya cadde mağazaları için açık artırma

Başakşehir Avrasya’daki 47 adet cadde mağazası açık artırmayla satışa çıkarıldı. Hafta sonu yapılan açık artırmada mağazaların tamamına yakını birkaç saat içinde satıldı.

Avrasya Cadde

Fuzul Yapı, Başakşehir Avrasya’daki cadde mağazalarını açık arttırma yönetimiyle 1 Kasım Pazar günü satışa çıkardı. Emlak Konut güvencesi ve Fuzul Yapı tecrübesiyle görücüye çıkan 47 adet cadde mağazası için projenin yapıldığı bölgedeki satışta, 38 alıcı 45 mağazayı birkaç saat içinde satın aldı.

Başakşehir Avrasya cadde

Başakşehir Avrasya Cadde mağazaları, alıcılarına özel 60 ay vade farksız ödeme imkanı sunuyor. Çam-Sakura Şehir Hastanesi’nin hemen karşısında hayata geçirilen projede, hastane ile mağazaları birbirine bağlayacak bir köprünün yapımı için Karayolları Genel Müdürlüğü’ne başvuru yapıldığı da açıklandı.  Projenin teslim edileceği tarihin ise 2023 Haziran olacağı belirtildi.

900 bin TL ile 13 milyon TL arasında satıldılar

Emlak Konut yetkililerinin katılımıyla düzenlenen açık artırmada en düşük cadde mağaza satış fiyatı 970 bin TL olurken en yüksek satış ise 13 milyon 108 TL ile süpermarket olarak kullanılacak bir mağazaya ait oldu.

Başakşehir Avrasya cadde mağazaları kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Cadde mağazaları, yüksek kira gelirlerinin yanı sıra, kısa zamanda değer artışı sağlama potansiyeli ile yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Fuzul Yapı

İstanbul Havalimanı’na sadece 15 dakika uzaklıkta

Başakşehir Avrasya, İstanbul Havalimanı’na sadece 15 dakikalık mesafede bulunuyor. Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksi Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin karşısındaki ilk proje olma özelliğini taşıyan Başakşehir Avrasya Konutları, İbn Haldun Üniversitesi’nin yakınında olmasının yanı sıra metro durağının da yanı başında olması sebebiyle merkezi bir konuma sahip.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.