Başakşehir’de teslim öncesi kampanya avantajı

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupa Konutları Başakşehir’de yılın son kampanya fırsatı sunuluyor.

941 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Avrupa Konutları Başakşehir’de daireler, 623.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Artaş İnşaat, teslimine başlayacağı Avrupa Konutları Başakşehir Projesi ile yüzde 5 peşinatla 60 ay sıfır faiz kampanyasını başlatırken, konut alıcılarına avantajlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Planlı bir şekilde hızla gelişen Başakşehir, İstanbul’un en düzenli yerleşim alanları arasında öne çıkıyor. Dev kamu projelerinin çevrelediği bir bölgede konumlanan Avrupa Konutları Başakşehir projesi, yüksek standartlarda konforlu yaşam alanlarından oluşuyor. Bölgede yapılacak yeşil alanlara ek olarak, projenin yüzde 80’i de peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına ayrılıyor. Projede; 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinden oluşan daire seçenekleri yer alırken, Avrupa Konutları Başakşehir’de; 2+1 daireler 124 metrekareden, 3+1 daireler 162 metrekareden, 4+1 daireler 200 metrekareden, 5+1 daireler ise 277 metrekareden başlıyor.

Avrupa Konutları Başakşehir projesinde, yatırımcılardan yoğun ilgi gördüklerini belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “Projemiz; Emlak Konut tarafından inşa edilen ve bölgenin en büyük şehir parkı olan Kuzey Yakası, Kent Meydanı, Şehir Hastanesi, 3. havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, bağlantı yolları ve Metro gibi büyük çaplı devlet yatırımlarının çevrelediği bir bölgede yer alıyor. Avrupa Konutları markamızın ayrıcalıklarını Başakşehir’e taşıdığımız bu projemizle konut alıcılarına yüksek kalitede bir yaşam alanı sunarken karlı bir yatırıma da imza atmalarını sağlıyoruz. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiğimiz projemizde teslimlere başlamak üzereyiz” ifadelerini kullandı.

Zengin sosyal donatı alanları

Bugüne dek tüm projelerini ‘tatil köyü konforunda konut’ konseptiyle hayata geçiren Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Başakşehir projesinde de ayrıcalıklı sosyal yaşam alanları sunuyor. 72 bin 706 metrekare arsa üzerine konumlanan Avrupa Konutları Başakşehir’de toplam 4 bin 500 metrekarelik alan, süs havuzlarına ayrılırken, projenin diğer sosyal yaşam alanları 3 etapta; 2’si kadın, 2’si erkekler için ayrı tasarlanmış 4 kapalı yüzme havuzu, 4 çocuk havuzu, 4 fitness salonu, 4 hamam, 4 sauna, 4 buhar odasından oluşmakta.

Projenin yanı başında yer alan park alanında ise tenis kortu, voleybol sahası, basketbol sahası, futbol sahası, dinlenme alanları ve yürüyüş parkurları bulunuyor. Hayata geçirdiği tüm projelerinde yüksek standartlarda konforlu bir yaşam alanı oluşturmayı amaçlayan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Başakşehir Projesi’yle de konut alıcılarına avantajlı bir yatırım fırsatı sunmayı amaçlıyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.