Basın Ekspres bölgesinin değeri artıyor

Gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından yatırımda kar getiren bölge olarak değerlendirilen Basın Ekspres yolu, özellikle son yıllarda yapılan ulaşım yatırımları ile de stratejik önemini artırıyor. Kendi bölgesel dinamiklerini oluşturarak iş dünyasının yeni buluşma noktası haline gelen  Basın Ekspres yolunun, İstanbul’da yeni ofis ihtiyacı olan şirketlere ve Anadolu’nun gelişen şirketlerine ev sahipliği yapması öngörülüyor.

Basın Ekspres ve Güneşli’nin gerek Atatürk Havalimanı, gerekse yapılmakta olan 3’ncü havalimanına en yakın Merkezi İş Alanı olma özelliği taşıdığına dikkat çeken Balance Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çoban, nitelikli A plus ofis ihtiyacı olan şirketlerin ilk alternatifinin bu bölge olacağının altını çizdi. Çoban özellikle Anadolu’daki şirketlerin ve iş insanlarının İstanbul’daki ofis ihtiyaçları için Basın Ekspres ve Güneşli’yi tercih edeceklerini söyledi.
Bölgede kamu yatırımlarına hız verildiğinin altını çizen Çoban, yatırımı planlanan ve devam eden 4 metro hattının bölgenin etrafını sardığını, bunun da önemli bir ulaşım avantajı sağlayacağına değindi. İsmail Çoban, bölgeye olan inançlarından dolayı Basın Ekspres ve Güneşli’nin tek A Plus ofis projesi yatırımını hayata geçirdiklerini vurgulayarak, projenin 4 katında sahibi oldukları Şölen Çikolata’nın merkezinin yer alacağını açıkladı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıDumankaya, Türkiye ortalamasının üzerinde kazandırıyor
    Sonraki yazıPropa Plus Residences’ta dolar kuru sabitlendi
    1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.