Batum’daki Türk projesi Ağustos’ta tamamlanıyor

Sistem İnşaat tarafından yapımına 2013 yılı Haziran ayında başlanan Porta Batumi Tower'ın 70 bin metrekare kapalı alanı bulunuyor.

Projede stüdyo dairelerden, aileler için özel tasarlanan 2+1 ve 3+1 dairelere farklı büyüklüklerdeki konutların yanı sıra, 12 adet dubleks penthouselar bulunmakta. Toplamda 30 bin metrekare olan daire alanının yüzde 60'ı satıldı.  İnşaatın bu yıl ağustos ayında inşaatın tamamlanmasıyla birlikte yıl sonuna kadar bütün dairelerin satılması öngörülüyor.

Hürriyet'in haberine göre şimdiye kadar başta Rus, Türk ve Gürcü olmak üzere, Amerika, İtalya, Fransa, İsviçre, Lübnan, İran, Suudi Arabistan, Polonya, Almanya gibi birçok ülke vatandaşına ev sahipliği yapacak olan projenin giriş katında toplamda 1500 metrekare olmak üzere 12 adet mağaza bulunuyor. Ayrıca binanın 8. katına kadar olan bölümde Butik Hotel, fitness-spa alanı, teras restaurant, cafe-bar ve casino bulunmakta.

Batum, Türkiye'ye yakın olması ve vizesiz giriş kolaylığı ile özellikle Karadeniz bölgesinden ve direkt uçuşlar ile İstanbul'dan son yıllarda giderek artan turist ve yatırımcı potansiyeline sahip bir şehir.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.