Beylikdüzü’nde kazandıran proje

Kalekent Projesi’nden sonra Liv markasını Beylikdüzü’nün Marmara Denizi tarafına taşıyan Liv Yapı, yeni projesi Liv Marmara’nın lansman sürecini başlattı. Marmara Denizi’ne hakim bir noktada konumlanan ve yüksek standartlarda bir yaşam sunan proje, yaklaşık 10 bin metrekarelik arsa üzerinde, 495 konut 34 ofis ve 10 cadde mağazasından oluşuyor. Bölgede küçük daire ihtiyacına cevap veren Liv Marmara projesinde daireler 1+1 ve 2+1’den oluşuyor. Marmara Denizi’ne yakın bir mesafede yükselen Liv Marmara’da daireler birinci kattan itibaren deniz ve peyzaj manzarasına sahip.


 
“Projemizden konut ya da dükkan alanlar birkaç yıl sonra yatırımlarını katlayacak”
 
Avrupa Yakası’nın yeni cazibe merkezi Beylikdüzü’nün geleceğin en değerli bölgeleri arasında yer alacağını söyleyen Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın; “Liv Marmara Projemizi Beylikdüzü’nde markalı projelerin yer aldığı İhlas Marmara 1 projesinin yanı başında konumlandırdık. Deniz manzaralı dairelerimizin yer aldığı projemizde konut alıcılarına kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz. Projemiz kesintisiz deniz manzarasına hakim bir noktada yer alıyor. Bölgede küçük daire ihtiyacını karşılamak için Liv Marmara’da 1+1+ ve 2+1 dairelere yer verdik. Projemizden konut ya da dükkan alanlar birkaç yıl sonra yatırımlarını katlayacaktır’’ dedi.

Liv Marmara; peyzajı, konforlu yaşam alanları ve özellikli konumu ile dikkat çekiyor. Birbirine entegre 3 bloktan oluşan Liv Marmara projesinde 495 konut 34 ofis ve 10 cadde mağazası yer alıyor. Tamamı 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı projede 7 farklı 2+1 daire tipi bulunuyor. Liv Marmara'da 1+1'ler 60 metrekare, 2+1 daireler ise 87-133 metrekare arasında değişiyor.
Proje zengin yaşam alanlarıyla da dikkat çekiyor. Liv Marmara’da yer alan masa tenisi, mini golf, bilardo, futbol ve basketbol sahaları, fitness, sinema, çok amaçlı stüdyo, toplantı odası, açık hava sineması, bisiklet parkı, teras kafe, misafir odaları, 7/24 güvenlik, resepsiyon hizmeti ve mağazalarıyla modern bir yaşam yatırımcılara sunuluyor.

Esnek ödeme seçenekleri

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Esnek ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı sunan Liv Yapı’da 1+1 daireler 179 bin TL’den başlıyor. Firma, Emlak Konut GYO'nun tarihi kampanyasını kendi projesine uygulayarak yüzde 20 peşinat, yüzde 0,70 vade ve 120 aya kadar taksit imkanı da sunuyor. Liv Yapı bünyesinde ayrıca yüzde 25 peşinata 36 ay, yüzde 50 peşinata 50 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor. 

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Liv Marmara, toplu taşıma imkanlarının  yer aldığı İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5’e, sağlık kurumlarına, eğitim kurumlarına ve AVM’lere yakınlığı ile dikkat çekiyor. Beylikdüzü Sahili, Beylikdüzü Metrosu, Türkiye’nin en büyük liman işletmesi olan Ambarlı Limanı, West Istanbul Marina, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonların çevrelendiği bir bölgede yer alan proje, konumuyla yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor. İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği Liv Marmara projesinin Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın