Beylikdüzü’nün butik villa projesi Alya Bella satışta

BOSS4 Gayrimenkul, Alya Mercan ve Alya Dolunay’dan sonra butik projesi Alya Bella’yı da yatırımcılarla buluşturuyor.

Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnan’lı El Khatib Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul, butik villa projesi Alya Bella’yı satışa sundu. Beylikdüzü’nün yıldızı parlayan bölgesi Gürpınar’da inşa edilen proje, bahçeli ve özel havuzlu 12 lüks tripleks villadan oluşuyor.

7+2 olarak inşa edilen villaların büyüklükleri, 469 ile 500 metrekare arasında değişiyor. Yatırımcısına konforlu yaşam alanları yaratan projedeki villalar, lansmana özel 5.5 milyon TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projenin 2023 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

50 milyon TL’lik yatırımla, 6 bin 411 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen projede yer alan her villanın, 250 ile 350 metrekare arasında değişen bahçesi bulunuyor. Sahip olduğu 4 bin 603 metrekarelik peyzaj alanı ile proje, şehrin merkezinde doğayla baş başa yaşam avantajı sunuyor. Alya Bella, özel havuzu, 100 metrekarelik bodrum katı, bahçeye açılan 40 metrekarelik salonu ve her detayında yer alan trend tasarımları ile tripleks konut anlayışına hakim.

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Gürpınar’da yer alan Alya Bella, sahip olduğu 4 bin 603 metrekarelik geniş peyzaj alanı, her villaya özel bahçesi, lüks donanımı ile bölgedeki projeler arasında öne çıkıyor.

5.5-6 milyon TL arasında değişen fiyatlar

Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş proje hakkında şu açıklamalarda bulundu: “50 milyon TL’lik bir yatırımla 6 bin 411 metrekarelik alan üzerinde inşa ettiğimiz 12 lüks tripleks villadan oluşan projemiz ile bilinen tripleks villa anlayışına üst düzey bir boyut getiriyoruz.

Projemizde yer alan villaların tümünde 250 ile 350 metrekare arasında değişen geniş bahçe yer alıyor. Projemiz, sahip olduğu 4 bin 603 metrekarelik geniş peyzaj alanı, her villaya özel bahçesi, lükste sınırları aşan donanımı ile bölgedeki projelerden ayrışıyor. Bir villadan beklenenin ötesini sunduğumuz projemizde, yatırımcılarımıza lükste sınırları aşan konforlu yaşam alanları sunmayı hedefledik.

Tüm üst düzey donanımızla da bu hedefimizi gerçekleştirdik. Projemizi, yatırımcılarımızdan gelen taleple lansmana özel fiyatlarla satışa sunuyoruz. Projemizdeki villaların fiyatları 5.5 milyon TL ile 6 milyon TL arasında değişiyor.”

Konforlu yaşam alanları

Beylikdüzü’nün yükselen bölgesi olan Gürpınar’da, marinaya yakın ve doğanın içinde yer alan Alya Bella, kazançlı yatırım fırsatı olarak da yatırımcıları cezbediyor. Villa projesinde lüks ve konforlu yaşam alanlarının modern bir örneğini sunan Alya Bella, her villasında yer alan geniş bahçesi ile doğanın içinde bir yaşam vadediyor.

Tüm detayları özel tasarımla inşa edilen her villada; özel havuz, 100 metrekarelik bodrum katı, bahçeye açılan 40 metrekare salon ve her odaya ait özel banyolar yer alıyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.