Gönülbükü Konakları 2022’de teslim edilecek

Ege’nin antik tarihinden esinlenerek tasarlanan, Bodrum mimarisinin özgün halini koruyarak hayata geçirilen Gönülbükü Konakları, alternatif bir yaşam alanı sunuyor.

Bodrum Demirbükü Koyu’nda yer alan Gönülbükü Konakları, Arın Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından 14 bin 167 metrekare alanda hayata geçiriliyor. Projenin birinci etabı 23 adet 5+1 tasarım harikası konaklardan oluşuyor.

Her konağın metrekaresi eşit olmakla birlikte, hiç bir ağaca zarar vermeden planlanan konakların mimarisini de ağaçların konumu belirliyor. Konaklar, Haziran 2022 itibariyle sahipleriyle buluşacak.

Yeşil ile mavinin buluştuğu, doğanın dokusu korunarak sürdürülebilirlik felsefesi ile tasarlanan Gönülbükü Konakları, Bodrum’un en özel koylarından Demirbükü’nde yer alıyor.

1,5 km sahil boyu özel iskele

Denizi ile doğayı huzur içinde yaşamak isteyenler için tasarlanan ve her biri 422 metrekareden oluşan konakların muhteşem manzarasının yanı sıra, özel havuzu, ormanı ve jakuzisi bulunuyor. Gönülbükü Konakları, projeye özel tasarlanan 1,5 km sahil boyu özel iskele, plaj, restoran ve kafe yaşam alanlarına sahip.

Ev sahipliğinde gerçekleşen Gönülbükü Konakları’nın lansmanında konuşan Arın Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Turhan, “Doğayı ve insanı bir araya getirme isteğimizi gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.