Beyoğlu’nun Yıldızı İlk Kez Dubai’de

Körfez yatırımcılarının beğenisine sunulan Taksim360’a, ilk günde 120 ayrı uluslararası yatırımcıdan talep yağdı.Taksim360 ekim ayında ise Türkiye’de tanıtılacak. 

Türkiye Lansmanı Ekim Ayında

Türkiye’nin kamu-özel sektör ortaklığında gerçekleşen ilk ve en büyük kentsel yenileme projesi yeni rezidans bölümleri ve yeni adı Taksim 360 ile 2017 yılına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki sene adından sıkça söz ettirecek projenin merakla beklenen yeni etabı, Taksim360 markası ile ilk kez Dubai Cityscape’de tanıtıldı. Taksim360’ın Türkiye lansmanı ise ekim ayında yapılacak. 

2017 yılının Taksim360 için çok önemli bir yıl olduğunu vurgulayan Çalık Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Gonca Özgül şöyle konuştu: “Bu sene farklı bir heyecanla fuardaki yerimizi aldık. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız, projemizin içindeki yeni rezidans bloklarımızı Taksim360 markası ile ilk kez burada tanıtıyoruz. Gördüğümüz ilgiden son derece memnunuz. Ekim ayında ise Türkiye lansmanını gerçekleştirecek ve 2017 yılına hızlı bir giriş yapacağız.”

“Ofis üniteleri ilkbaharda teslim edilecek”

Taksim 360’ın ofis ünitelerinin teslimleri ile ilgili bilgi veren Özgül sözlerine şöyle devam etti: “Projemizde ofis ünitelerinin teslimlerini ilkbaharda, Mart- Nisan aylarında yapacağız. Teslimlerle birlikte Taksim360 rezidansları daha da değer kazanacak. Yatırım ve oturum için özellikle lokasyonu ile eşsiz bir fırsat sunan projemiz yatırımcısına kazandırmaya devam edecek.”

“Yatırımcıyı kira geliri cezbediyor”

Çalık Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Gonca Özgül özellikle yabancı yatırımcıların Beyoğlu bölgesinin kira getirisi potansiyeline dikkat ettiklerini belirterek, “Taksim bölgesinin özellikle İstanbul’un turizm merkezi olması nedeniyle otel hizmet kalitesiyle kiralanan rezidanslar için önemli bir gelir potansiyeli barındırıyor. Taksim360 projemizdeki rezidanslar için otel mantığında kiralama yapılacak bir sistem planladık. Bu sayede rezidans yatırımcılarımız stüdyo daireleri günlük 150-200 dolara rahatlıkla kiralayabilecek. Buda yabancı yatırımcının ilgisini çekiyor” dedi. 

GYODER kampanyası ile Taksim 360’ta Türkiye’de 10 milyon dolarlık satış yapıldı

1-31 Ağustos tarihleri arasında Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) tarafından başlatılan Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye kampanyası kapsamında Taksim 360 projesinde 10 milyon dolarlık satış yapıldı. 15 Ekim tarihine kadar uzatılan kampanya kapsamında Taksim 360 projesinde 60 aya kadar vade, aylık yüzde 0.49 oranı ile ve yüzde 20 peşinat ile rezidans ve ofis sahibi olunabilecek. 

www.taksim360.com.tr

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.