Bilkent Nazende ve Wilo iş birliği

Ankara’nın değerli konut projelerinden Bilkent Nazende’de pompa sistemleri için Wilo tercih edildi.

Farklı kategorilerde entegre çözümler sunan Wilo, pompa sistemleriyle Türkiye’nin prestijli projelerine katma değer sağlıyor.

Ankara’nın değerli konut projelerinin başında gelen ve farklı daire tipleri ile özgün bir yaşam alanı sunan Bilkent Nazende projesinin tüm su temin sistemlerinde tek çözüm ortağı olarak Wilo tercih edildi.

Projede Wilo’nun ısıtma hatlarına yönelik Yonos ve IPL pompa serileri, Yonos Maxo-Z ve Stratos Maxo-Z sıcak su pompaları, hidrofor alanında frekans konvertörlü Helix serileri, TP-S, TP-P ve RexaCut atık su pompaları ile WRH serisi yangın pompaları kullanıldı.

Enerji verimliliği sunuyor

Yüksek enerji verimliliği sunan çözümleriyle projede maksimum sistem verimliliği sağlayacak olan Wilo, geniş servis ağı sayesinde olası bir arızaya 24 saat içerisinde müdahale etme kabiliyetiyle de dikkat çekiyor.

Türkiye geneline yayılan güçlü servis ağıyla öne çıkan Wilo, bu sayede olası arızalara 24 saat içerisinde ilk müdahaleyi gerçekleştirebilme özelliğiyle de öne çıkıyor. Wilo’nun Ankara yetkili bayilerinden DASER Mühendislik tarafından ürün satışı gerçekleştirilen Bilkent Nazende projesi, yüksek konfor ve ideal bir yaşam alanı vadediyor.

 

 

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.