Birevim’den her ay 400 kişiye tapu teslim etme hedefi

Sürdürülebilir büyüme hedefi doğrultunda Türkiye’nin her bölgesinde olmak için çalışmalarını sürdüren Birevim bugün,7 bölgedeki 36 şubesiyle müşterilerine ulaşıyor. 2018’in son aylarında aylık 400 kişiye tapu teslim etmek için planlamasını revize eden Birevim, yılsonunda 15 binin üzerinde yeni müşteriyi yöntemlerine dahil etmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye’nin 7 bölgesinde olma yolunda çalışmalarını sürdüren Birevim, günümüzde ev almak isteyen binlerce vatandaşın hayaline ortak olmanın mutluluğunu yaşıyor. Sürdürülebilir büyüme hedefi doğrultunda bugün; 7 bölgedeki 36 şubesiyle müşterilerine ulaşan Birevim, her ay 250 kişiye teslimat yapıyor. Yılsonuna doğru aylık hedefini 400 kişi olarak revize eden marka, 1.300 yeni müşteriyle sözleşme imzalayarak yılsonunda 15 binin üzerinde yeni müşteriyi yöntemlerine dahil etmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

2018 yılında da hedefimiz yüzde 100 büyüme

Birevim üyeliklerinin en çok Marmara Bölgesi’nden olduğunu söyleyen Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, mevcut şube sayılarına 2018 yılsonunda 60’a çıkarma hedefiyle çalıştıklarını belirtti.  Çiftçi, “2018 yılında sektör büyümeye devam edecek. Ortalama sektör olarak yüzde 50, Birevim olarak ise yüzde 100’ün üzerinde bir büyüme bekliyoruz. Sektörün tanınırlığı daha da artıkça insanlar gayrimenkul ve araba gibi ihtiyaçlarını uyguladığımız tasarrufa dayalı modellerle edinme yolunu seçecektir. Biz Birevim olarak, Türkiye genelinde bulunmak, sektörel büyümeye maksimum katkı, yöntemlerimizin global hale gelmesi, istihdama büyük katkı, Türkiye’de ev araç vb. almak isteyenler için akla gelecek ilk marka olmak istiyoruz” dedi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.