Bizim Mahalle’de 120 ay vade avantajı

Emlak Konut GYO, Halkalı Millet Bahçesi’ne komşu, Küçükçekmece Gölü ve Marmaray istasyonunun yanı başında konumlanan Emlak Konut Bizim Mahalle 1. Etap için yepyeni bir kampanya başlattı.

Emlak Konut GYO, Küçükçekmece Halkalı’da 1 milyon metrekarelik bir alanda hayata geçirdiği Emlak Konut Bizim Mahalle’de 120 ay vade ve 0,99 vade farkıyla ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Halkalı Millet Bahçesi’ne komşu, Küçükçekmece Gölü’nün ve Marmaray istasyonunun yanı başında konumlanan Bizim Mahalle, yatay mimarisi ve örnek şehircilik anlayışı ile hayat buluyor. Kentsel tasarım çalışmaları ile planlanan, geleneksel Türk mimarisine uygun şekilde tasarlanan Bizim Mahalle, sosyal ve kültürel alanlarıyla İstanbul’a ve bölgeye değer katacak.

Mahalle hayatı için tüm ayrıntılar düşünüldü

Yaşam alanları inşa etme hedefiyle yola çıkan Emlak Konut, gerçekleştirdiği projelerle birlikte yaşayan nüfusun ihtiyacını karşılayan, güvenli ve nitelikli projeler geliştirmeyi amaçlıyor. Bu kapsamda Bizim Mahalle, insanımızın özünde olan ve özlenen mahalle kültürünü, komşuluk ilişkilerini, yardımlaşma ve paylaşma duygusunu yoğun şekilde yaşatmayı hedefliyor.

Bizim Mahalle, yanında yer alan Halkalı Millet Bahçesi ile birlikte cami, müze, kütüphane, yeme-içme alanları, çay bahçeleri, tematik çocuk oyun bölümleri, el sanatları merkezi, hanımlar lokali ve gençlik evleriyle, her detayıyla düşünülmüş bir proje.

569 bağımsız bölüm bulunan projede, 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri ve geniş peyzaj alanlarıyla pek çok sosyal olanak sunuluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.