Doğal yaşamın adresi KÖY’de yeni kampanya!

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Zekeriyaköy’de hayata geçirilen KÖY projesi doğanın içinde teraslı ve bahçeli bir yaşam vadediyor. Sunulan yeni kampanya ile 0,99 vade farkı ve 120 ay vade imkanıyla projeden ev sahibi olmak mümkün.

Doğal yaşamın adresi KÖY, yeni kampanyasıyla uygun ödeme olanakları sunuyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle, Siyahkalem Mühendislik tarafından hayata geçirilen projede, 4+1’den 7+1’e çeşitli tip ve büyüklüklerde sunulan villa ve dairelerle birlikte 80 adet de ticari ünite yer alıyor.

Yaklaşık 15.000 metrekarelik açık konseptli bir çarşıya sahip olan KÖY, dünyaca tanınmış ve pek çok ödül sahibi İngiliz mimari grup Hopkins Architects tarafından yatay mimari konseptinde tasarlandı. Yeni bir kampanyanın başladığı projede daireler, 0,99 vade farkı ve 120 ay vade imkanlarıyla sunuluyor.

KÖY’de yer alan 15 bin metrekarelik ÇarşıKÖY’de uluslararası markaların yanı sıra yöreye özgü farklı damak tatlarına uygun restoranlar, kafeler, süpermarket, veteriner, organik pazar, sinema kompleksi ile açık ve kapalı otoparklar bulunuyor.

 

Tertemiz bir havanın, ağaç ve çiçek kokularının hâkim olduğu KÖY’de, Zekeriyaköy’ün buluşma noktası ÇarşıKÖY, anaokulu, kapalı spor tesisi, tenis kortları, basketbol sahaları ve yüzme havuzlarının yanı sıra; park içinde 3,5 km’lik yürüyüş, koşu ve bisiklet parkuru, evcil hayvan alanları, çocuk kulüpleri ve oyun parkları yer alıyor.

Şehrin içinde ve doğanın yanı başında

KÖY, içinde bir köyün yalınlığını hissedeceğiniz, dışına çıktığınızda ise şehre dilediğiniz kadar yakın olabileceğiniz bir konumda. Kilyos sahili ve şehir ormanın yanı başında yer alan KÖY, İstanbul Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne olan yakınlığıyla kentin tüm merkezlerine kolay ulaşım imkânı sunuyor. Proje, Maslak’a 15 dakika, Hacıosman Metro İstasyonu’na ve Sarıyer İDO’ya 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.