West Side İstanbul’da 36 ay sıfır faiz fırsatı

Uzman İnşaat, Beyaz İnşaat, Mutlu İnşaat, Mes Turkuaz ve Mes İnşaat işbirliğiyle Şahinler Holding’in Beylikdüzü’ndeki arsasında hayata geçirilen West Side İstanbul projesinde toplamda bin 152 daire bulunuyor. 73 bin 800 metrekarelik arsa üzerinde yükselen West Side İstanbul projesinde arsa alanının 30 bin metrekarelik kısmı yeşil alan ve peyzaja ayrılmış durumda. 10’ar katlı toplam 35 bloktan oluşan West Side İstanbul projesinde ayrıca 24 bin metrekare satılabilir alana sahip ticari birim yer alıyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı West Side İstanbul projesinde daire büyüklükleri ise 40 metrekare ile 213 metrekare arasında değişiyor. 

West Side İstanbul projesi, West Side Style ve West Side Station olmak üzere iki kısımdan oluşuyor. Ayrı girişleri ve ayrı sosyal donatı alanlarına sahip olan bu iki kısımdan West Side Style geniş ve çocuklu ailelere, West Side Station ise daha çok bekar, yeni evli ve yetişkin çocuklu ailelere hitap ediyor. West Side İstanbul projesinin teslim tarihi ise Aralık 2017 olarak öngörülüyor.  Projeden daire saihib olmak isteyenler yüzde 25 peşinatla 36 ay sıfır faiz kampanyasından yararlanabiliyorlar.

West Side İstanbul’da sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, tam donanımlı fitness center, sauna, koşu ve yürüyüş parkurları, voleybol ve basketbol sahası ile kapalı otopark bulunuyor. Toplam 500 milyon TL’lik yatırım bedeline sahip olan West Side İstanbul projesi, hemen yanı başında bulunan Beylikdüzü Korusu ve ulaşım konumu ile dikkat çekiyor. D-100 Karayolu’nun üstünde konumlanan West Side İstanbul projesi, bu konumu sayesinde Beylikdüzü Belediye metrobüs durağına da yürüyerek 2-3 dakika mesafede yer alıyor. 

West Side İstanbul fiyat listesi

1+1 daireler 400 bin liradan,

2+1 daireler 480 bin liradan,

3+1 daireler 670 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.