Bozkurtlar Residence’ta 30 ay vadeyle! 750 bin liraya 5+1!

bozkurtlar-residence

Önümüzdeki yıl 30'uncu kuruluş yıldönümünü kutlayacak olan Bozkurtlar İnşaat'ın son projesi Bozkurtlar Residence'da hiç peşinatsız, "30'uncu yılda 30 ay vade" kampanyası başladı. Adana'da konumlandırılan proje 18 katlı blokta 36 adet 350 metrekarelik 5+1 dairelerden oluşuyor.

1985 yılında Ceyhan'da inşaat malzemeleri ve seramik üzerine kurulan şirketin 1994 yılında faaliyetlerini Adana'ya taşıdığını ve inşaat sektörüne ağırlık verdiğini açıklayan Bozkurtlar İnşaat'ın ortaklarından Faruk Bozkurt, "Adana ekonomisine gerekli katkıyı verdiğimizi düşünüyoruz. Hem istihdam konusunda hem ticaret konusunda hem de bu ticaretlerin vergilendirilmesi konusunda. Hem kurumsal hem de şahsi vergilerde ilk 100 firma araşma girdik. Bayilik yaptığımız şirketlerde ticari hacim açısından ilk beşte bulunduk" dedi. Bugüne kadar gerçekleştirdikleri tüm projelerin yoğun ilgi gördüğünü vurgulayan Bozkurt, "En önemli projelerimizden olan Bozkurtlar Residence ve Anemon Oteli'ni de başarıyla tamamladık. 36 adet 350 metrekarelik 5+1 daireden oluşan 18 katlı Bozkurtlar Residence tamamlandı. Adana'yı gerçek bir residence ile tanıştırdık. Residence, Anemon Oteli ile entegre bir biçimde çalışmaktadır. Otelin fitness, sauna, havuz, kuru temizleme, oda servisinden faydalanabiliyor. Residence hizmetlerinin tam anlamıyla verildiği bir projeyi tamamladık" diye konuştu.

www.bozkurtlarltd.com.tr 0533 483 57 53

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıYunuseli Sapphire’de 50 bin lira peşinatla! 190 bin liradan 3+1!
  Sonraki yazıWestside İstanbul’un cadde dükkanları satışa çıkıyor!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın