Bu ofisler bir başka!

Dam

İstiklal Caddesi’nde bulunan Dam, farklı meslek gruplarından kişileri bir araya getirerek verimli bir çalışma ortamı sunuyor. Kişiler, yaratıcılıklarını besleyen ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayan bir iş ortamında daha verimli oluyor. Edebiyattan konsere, sanattan eğitime kadar birçok aktivite ile çalışma alanlarını daha verimli hale getiren Dam, mesleklere uygun çalışma ortamları ile üyelerini istedikleri ofis ortamı ile buluşturuyor. 7/24 size ait olacak bir ofis sağlayan Dam, asistan hizmeti, kişiye özel telefon numarası ve ayda 12 saat toplantı odası kullanım hizmeti ile birlikte ideal bir çalışma ortamı sunuyor.

Farklı konseptlerde çalışma ve sosyalleşme alanları

Üretkenliği en üst seviyede tutmayı hedeflediklerini belirten Dam Yönetici Ortağı Güray Yolukar “Biz Dam’da üretkenliği, sosyalleşmeyi ve etkileşim halinde olmayı ön planda tutuyoruz. Üyelerimize sıkıldıkları ofis ortamlarından daha farklı çalışma alanları sunarak, yaratıcıklarını keşfetmelerine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Performans alanımızda gerçekleştirdiğimiz etkinlikler ile üyelerimizi enerji veren alanlar ile buluşturuyoruz” dedi.

Birçok alternatif ile çalışma imkanları sunan Dam’da, hazır ofislerin yanı sıra, toplantı odaları lounge alanı ve ortak çalışma alanları bulunuyor.
Seçilen üyelik türü doğrultusunda konforlu bir ofis ortamında çalışılarak, gün boyu taze çay, sıcak kahve eşliğinde keyifli vakit geçirilebiliniyor.
Konsept odaları ise koçluk seansları, iş yemekleri, meditasyon ortamı ve rahat toplantı alanları gibi olanakları sunuyor. Ayrıca Dam’da çeşitli kültür sanat etkinliklerinin yapılacağı bir performans alanı da mevcut.

Workinton 

Workinton, İstanbul, İzmir ve Ankara’da olmak üzere, 13 şubesiyle, toplantı odaları, sanal ofisler, hazır ofis modelleri ve uydu ofis modelleriyle hizmet veriyor. Hazır ofis modellerinden tercih ettiğiniz bir Workinton'da, kapalı ofis alanlarında sabit bir yer sunuyor , size prestij sunan, verimliliğinizi artıran, hesaplı bir kiralık ofis ihtiyacınız varsa, hazır ofis modelleri sayesinde Workinton'daki ortak çalışma alanlarına göre daha korunaklı, sınırları çizilmiş ve sadece size ayrılmış bir ofise sahip olabiliyorsunuz. Bu ofis, size hiçbir gizli maliyet çıkarmıyor, üstelik isterseniz, toplantılarınızı kendi ofisinizde yapabilirsiniz ya da Workinton'daki toplantı odalarını size özel indirimlerle kiralayabiliyorsunuz.

Workinton'daki akıllı aydınlatma tasarımı sayesinde, verimli aydınlatma değerleri korunuyor, Yapılan her iş için gereken aydınlatma seviyesinin aynı olmadığı göz önünde bulunduruyor ve bölgeli aydınlatmaya önem veriliyor. Ayrıca arzu ettiğinizde, ortak çalışma alanlarını da kullanabiliyor ve diğer Workinton'larda çalışma imkanınız da bulunuyor. Üyelik ücretine internet kullanımı, çay-kahve ve kurabiye gibi atıştırmalıklar da dahil. Seminer ve toplantı odaları 250 kişiye kadar kullanım sağlıyor. Burada açık ofis haricinde hazır ofisler de yer alıyor. Workinton, sosyal bir grup olarak düşündükleri üyelerinin seminer, kurs gibi faaliyetlerine mekan sağlayabiliyor, çalışanların birbirleriyle ortak projeler geliştirmeleri için ortam hazırlıyor. Üyelerini ağırlıklı olarak 25-45 yaş grubu oluşturuyor. Workinton’u en fazla tercih edenler, satış ve pazarlama alanlarında çalışanlar..

Kolektif House

Sanayi, Şişhane ve Levent’te olmak üzere İstanbul’da 3 merkezde hizmet veren Kolektif House, ihtiyaca uygun büyüklük ve özelliklerde hazır ofisler sunuyor. Ofis kurup yönetmeyi; verimli, kolay ve masrafsız kılma felsefesiyle yola çıkan Kolektif House, tüm ofis üyeliklerine gezgin üyelikleri de dahil ediyor. Böylece Kolektif House’un tüm adreslerinde ortak alanlarda çalışma ve toplantı yapma kolaylığından yararlanılabiliniyor.

Kolektif House hizmet ve ayrıcalıkları arasında sıcak içecekler, yüksek hızlı internet, günlük temizlik, kolay ulaşım, mutfak, dolaplar, vale, 7/24 kullanım imkanı, muhasebe, toplantı odaları, ofis masajı, sekreterlik, lounge alanları, haftalık etkinlikler ve atıştırmalıklar bulunuyor.

Maliyetsiz taşınma imkanı

4. Levent’teki binada yer alan KoLounge Sanayi kısmında ise herkese açık etkinlikler gerçekleşiyor. Her ay düzenlenen Kolektif Brunch, Kolektif Explore, Kolektif Talks bunlardan bazıları…
Maliyetsiz taşınma imkanı da sunan Kolektif House, aylık ofis giderlerinde yüzde 35’e kadar tasarruf sağlama iddiası taşıyor.
Üyeleri arasında teknoloji, tasarım, moda, mimarlık gibi mesleklerle uğraşanlar, girişimciler ve bazı şirketler yer alıyor.

Atölye

Şişli’de Eski Bomonti Bira Fabrikası’nda bulunan Atölye, İstanbul’da farklı çalışma ortamları bulunan kişileri bir araya getirerek yeni projelere fırsat sağlayabilme amacıyla ortak paylaşımlı ofis hizmeti veriyor.

Atölye, sahip olduğu disipliner çeşitliliği ve yüksek etkileşimi korumak için, dahil edeceği her bireysel ve kurumsal üyeyi detaylı bir başvuru süreci sonucunda seçiyor. İçinde tasarımcı, mühendis, mimar, yazılımcı, sosyal bilimci, teknolog ve inovatif kurumlar barındıran bir komünite oluşturma hedefiyle yola çıkan Atölye, iş birlikçi üretimi destekleyen disiplinlerarası ve esnek bir çalışma ortamı sunuyor.

Haftalık gerçekleştirdikleri proje değerlendirmeleri, 101 eğitimleri, yoga dersleri, happy hour’lar ve diğer bütün etkinlikler ile üyeler arasındaki bağı güçlendiriyor. Bu şekilde ortak projeler geliştirebilen bir komünite olmayı planlıyor. Yarı zamanlı tam zamanlı ve kapalı ofis üyelik seçenekleri sunan Atölye, 700 metrekarelik ortak kullanım alanlarına sahip.

Habita

Habita, Kağıthane Sanayi Mahallesi’nde, üretken atölyelerle çevrili kent dokusu ile iç içe, sosyal olanaklara yakın, araçla ulaşıma elverişli, toplu taşıma ve metro duraklarının yanı başında konumlanıyor. Açık alanda sabit masalar, kapalı ofisler ve esnek çalışma alanlarıyla hizmet veren Habita, 24/7 çalışma imkanı, toplantı odaları, mutfak, bar, sıcak içecekler, lounge, atıştırmalıklar, minimum 10 Mbps internet, adres gösterme, printer, güvenlik, kilitli dolap imkanları sunuyor.

Ortak aklın serpildiği, fikirlerin ivmelendiği, verimli ilişkilerin kurulduğu, birlikte öğrenilen, çok yönlü bir paylaşım iklimi, bir habitus sunma hayali ile ortaya çıkan Habita'da, kendini çalışırken daha iyi hissetmek isteyen, nefes almaya ihtiyaç duyan ve belki de en önemlisi hep beraber ‘güzel şeylerin’ yaratıldığı bir ekosistemin parçası olmak isteyen herkesi hedef alıyor.
Habita hall, Habita'nın tam kalbinde, ilham veren hikayelerin, yol gösterici önerilerin, her disiplinden yaratıcı fikir ve üretimlerin paylaşıldığı bir platform. Paylaştıkça çoğalan, zenginleşen, değerlenen tüm ifadeler etkinlik alanında yer buluyor.

Habita'nın bir tam katı ise ‘habita venue’ olarak tasarlandı. Her türlü etkinliğe ev sahipliği yapabilen bu alan, etkinliklerin içeriğini bütünleyecek şekilde istenildiği gibi tasarlanabiliyor, ve misafirlere etkin, akılda kalıcı marka deneyimleri yaşatıyor.

Workland

Hazır ofis, sanal ofis, toplantı odaları ile hizmet verecek olan Workland, Eclipse Maslak’ta açıldı.
İstanbul’un plazalar bölgesi Maslak’ta yer alan Workland, konumu ile prestijli bir adres sağlarken alanında gösterdiği konfor anlayışıyla ofiste tüm günün en iyi şekilde geçirilmesini sağlayacak. 

Workland’te yer alan 10 ile 52 metrekare arasında değişen 44 farklı çalışma alanı, 3 toplantı odası ve 300 metrekare ortak kullanım alanlarında, tüm gün sürecek verimi koruyabilmek için gerekli koşulların her biri titizlikle uygulanıyor. Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Çetinsaya’nın yatırımlarıyla geliştirilen ‘WorkLand’ Türkiye’de ofis kullanımına ve çalışma tarzlarına yeni bir anlayış getirmeyi hedefliyor.
 
14 Aralık’ta hizmete giriyor

Mutfak, ücretsiz otopark, sıcak içecekler, günlük temizlik, özel sekreter, güvenlik, iklimlendirme, danışmanlık hizmeti ve fiber internet hizmetlerinin yer aldığı Workland Maslak’ın gözde projelerinden Eclipse Maslak’ta, ofis konseptine yeni bir soluk getirme amacıyla yola çıktı. Anlaşılan kiralama bedeli dışında sınırsız ve özgürce kullanıma sunulan internet bağlantısı, otopark, 7/24 ofis kullanımı, telefon, resepsiyon hizmeti, su-kahve gibi mutfak giderleri gibi ayrıcalıklı hizmetler için hiçbir ekstra ücret ödenmiyor. Tüm çalışmaları tamamlanarak ilk markalarını ağırlamaya başlayacak olan ‘WorkLand’, 14 Aralık Çarşamba günü düzenlenecek basın toplantısıyla birlikte hizmete girecek.

Kamara

Levent, Zorlu Center, Altıntepe, Bostancı, Şişli Merkez ve Beyoğlu İstiklal’den oluşan 6 şubesi bulunan Kamara, hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odaları ile hizmet veriyor. Toplamda 125 ofis, 6 toplantı salonu ve 1400 müşteriye sahip.

Kamara, elektik, su, ADSL ve telefon faturaları ile uğraşmak zorunda bırakmayan hazır ofislerinde, şık ve tam donanımlı bir mekanda çalışma imkanı sunuyor. Sekreterya ve temizlik hizmeti yükünü sıfırlayarak, merkezi lokasyonlarında ofis hizmetinden yararlanabileceğiniz Kamara’da 24 saat kapalı devre kamera sistemi ile alarm sistemi de yer alıyor. Yeni girişimcilerden, kurumsal firmalara kadar müşteri portföyüne sahip olan Kamara; ister günlük, ister yıllık anlaşma ile hazır ofis kiralama şansı sunuyor. Her gün kullanmak için bir ofise ihtiyacı yoksa sanal ofis hizmetinden de yararlanma imkanı bulunuyor. Kamara aylık hazır ofis kiralamalarında ücretsiz toplantı salonu kullanımı da sağlıyor.

Özel Haber

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.