Bu Projeden Villa Alan Otelde VİP konaklıyor

Sevilla Kekliktepe Villalarının servis hizmetlerini Ramada Plaza verecek. Villa sahipleri ayrıca Ramada Alaçatı Resort, Ayvalık Cunda ve Bodrum Mazı otellerinde VIP müşteri olabilecek.

Aylık Aidatı 1000 Euro

32 villadan oluşan projede fiyatlar, 990 bin ile 1 milyon 990 bin euro arasında değişiyor. Aylık aidatı 1000 euro olacak lüks villalar, bu yıl Aralık ayından itibaren teslim edilecek.

81 bin 500 metrekare alan üzerinde kurulu projenin mimarisi  Dsgnart Mimarlık ve A.Han Peyzaj Mimarlık Ofisi tarafından doğayla en uyumlu malzemeler kullanılarak tasarlandı. Karbon ayak izinin en aza indirgenmesine büyük özen gösterilen projede, suyu ve doğayı doğru kullanan, sürdürülebilir bir yaşam amaçlanıyor.

Deniz Manzaralı

Kuzeyinde deniz manzarası, doğusunda çam ormanı, güney ve batısında eşsiz doğa manzarası bulunan villalar, konumları itibariyle komşuluk duygularının tekrar oluşacağı güvenli ve kaliteli bir yaşam sunuyor. Projede yürüyüş, bisiklet, egzersiz, tenis, basketbol, fitness, sosyal kulüp, çocuk oyun alanları, cep park, restaurant, kişiye özel yüzme havuzları, organik tarım ve özel peyzaj alanlarının yanı sıra açıkhava sineması da bulunuyor.

www.sevillakekliktepe.com

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.