Bursa’ya 650 milyon dolarlık Marka!

Sur Yapı tarafından Bursa Nilüfer’de hayata geçirilen Marka AVM 1 Haziran’da kapılarını ziyaretçilerine açacak. 250 mağaza ile faaliyet gösterecek olan alışveriş merkezinde, 35 kafe ve restoran,  bin 400 kişi oturma kapasiteli bir yeme-içme alanı ile geniş bir teras alanı bulunuyor. Rezidans ve home-ofis bloklarının da yer aldığı karma kullanımlı projenin parçası olan alışveriş merkezinde,  bin 800 araç kapasiteli bir otopark da ziyaretçilerin kullanımına sunuluyor. Uludağ manzaralı 373 rezidans dairesinin inşaat ve satışı ise devam ediyor. AVM tamamlandığında 3 bin kişiye istihdam sağlayacak.

Projenin tanıtım toplantısında konuşan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z.Altan Elmas “Bursa’da hayata geçirdiğimiz 650 milyon dolar değerindeki Marka Rezidans ve AVM projemizde sona yaklaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  1 Haziran’da ziyaretçileri ile buluşacak olan Sur Yapı Marka AVM, bölgenin yeni çekim merkezi olacak. Marka Rezidans ve AVM bizim için çok büyük önem arz ediyor çünkü bu proje Bursa’daki mihenk taşımız. Bursa’dan yatırım için oldukça yoğun talep alıyoruz. Ağustos ayında gerçekleştireceğimiz rezidans teslimlerinden sonra yeni yatırımları gündemimize alacağız.” dedi.

Ekart Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Necip Şahin ise, “ Marka’nın yatırımcı ortaklarından biri olarak, ticari gayrimenkuller alanındaki başarısını bugüne kadar ürettiği sayısız proje ile kanıtlamış olan Sur Yapı ile işbirliği yapmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sektördeki tecrübesi ve bilgi birikimi ile ECE Türkiye’nin, Bursa’da perakende ve alışveriş merkezi yönetimi standartlarını yükselteceğine ve projenin uzun dönemli başarısını sağlayacağına güvenimiz sonsuz” ifadelerini kullandı.

ECE Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Nuri Şapkacı da, “Sur Yapı Marka, son 20 yıl içerisinde ticaret, konut ve otel yatırımları ile durmaksızın gelişen Nilüfer ilçesinde mükemmel bir konuma sahip.  Projeye özel oluşturulmuş kiracı karması, seçkin hizmetler ve benzersiz etkinliklerle Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi’ni şehrin en prestijli projesi olarak konumlandırıyoruz. Sur Yapı Marka, her şeyiyle Bursa’nın simgesi olacak. Bu büyük projede yatırımcılarımız Sur Yapı ve Ekart Gayrimenkul’e destek vermiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.