Büyük kampanya: banka kredisiz 84 ay vade!

Sinpaş Yapı’nın Türkiye’nin en iddialı karma yaşam projelerinden Altınoran ve Marina Ankara, Ankaralıların oturmak için en çok tercih ettiği projelerin başında geliyor. Ankara’nın yatırım potansiyeli en yüksek bölgesi Oran’da bulunan her iki proje, sundukları benzersiz sosyal donatılar ve 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli ‘Liderlere yaraşır kampanyası’ ile dikkat çekiyor.  84 ay vade ile banka kredisiz ev alma şansı sunan kampanya ile Sinpaş Yapı evlerinden kolayca ev almam mümkün.

Sinpaş, 1974 yılından bu yana 42 yıllık deneyimiyle 80 bin kişiyi ev sahibi yaptı. Hayata geçirdiği özgün projeleri özel kampanyalarla sunan Sinpaş Yapı, Marina Ankara’dan yüzde 5 peşinatla ve Altınoran’dan yüzde 15 peşinatla banka kredisiz 84 ay vade ile 1.078TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma avantajı sunuyor.

En çok konut satın alınan proje..

Araştırma Şirketi Ipsos’un gerçekleştirdiği ‘Ankara Konut Projeleri Bilinirlik ve Algı Araştırması Raporu’nda Ankara’da en çok konut satın almak istenen bölge olarak Sinpaş projelerinin de yoğun olduğu Oran öne çıkıyor. Her bir konut projesini bilen kişiler bazında, konut satın alım eğilimi en yüksek Sinpaş projeleri Altınoran ve Marina Ankara oldu. 30 yaş üstü, 6 ay içinde markalı konut almayı düşünen, aylık geliri 7 bin TL ve üzeri Ankaralıların katıldığı araştırmada, Marina Ankara en çok ziyaret edilen ve en çok konut satın alınan projelerin başında geliyor.


 
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.