Büyükyalı, Avrupa’dan 5 ödülle döndü

Büyükyalı, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde (European Property Awards), 5 farklı ödüle layık görüldü.

Büyükyalı, nitelikli perakende alanlarıyla ‘En İyi Alışveriş Alanı Mimarisi’, farklı kullanım alanlarının mükemmel uyumuyla ‘En İyi Karma Kullanım Alanları Mimarisi’, Loft ve Fendi Casa örnek daireleriyle ayrı ayrı olmak üzere ‘En İyi Örnek Daire Tasarımı’ ve Büyükyalı furnished by Fendi Casa ile ‘En İyi Daire İç Tasarımı’ ödüllerini kazandı. Büyükyalı, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde elde ettiği başarıların ardından, Aralık 2018’de gerçekleşecek olan Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde (International Property Awards), 3 farklı kategoride, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışmaya hak kazandı.

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut GYO güvencesiyle, İstanbul Boğazı’nın girişinde Kazlıçeşme sahil bandında yükselen Büyükyalı İstanbul, dünyanın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde (European Property Awards) 5 farklı ödüle layık görüldü. Büyükyalı İstanbul, perakende alanlarıyla En İyi Alışveriş Alanı Mimarisi, farklı kullanım alanlarının mükemmel uyumuyla En İyi Karma Kullanım Alanları Mimarisi, Loft ve Fendi Casa örnek daireleriyle ayrı ayrı olmak üzere En İyi Örnek Daire Tasarımı ve Büyükyalı furnished by Fendi Casa ile En İyi Daire İç Tasarımı ödüllerini kazandı. Beş farklı kategoride En İyi unvanına layık görülen Büyükalı İstanbul, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde elde ettiği başarıların ardından, Aralık 2018’de gerçekleştirilecek Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde (International Property Awards), 3 farklı kategoride, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışmaya hak kazandı. Büyükyalı İstanbul, elde ettiği başarılarla, Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde, Loft örnek daire ile Örnek Daire Tasarımı, Büyükyalı furnished by Fendi Casa ile Daire İç Tasarımı ve nitelikli perakende alanlarıyla Alışveriş Alanı Mimarisi kategorilerinde ülkemizi temsil ederek, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışacak.

Büyükyalı’nın, kazandığı ödüllerle kalitesini bir kez defa daha kanıtladığını ifade eden Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Büyükyalı sakinlerine, hayal edemeyecekleri eşsiz bir yaşam deneyimi sunmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. İlk günden bu yana attığımız her adımı en ince detayına kadar planlıyoruz. Günlük yaşamın her anında ‘her şey dahil’ bir sistem sunduğumuz Büyükyalı’nın duvarlarının içinden geçen su borularından, 100’den fazla interaktif hizmet sunan akıllı ev sistemine kadar, her santimetrekarede bu hassasiyeti gözetiyoruz. Bu çabanın, uluslararası arenada 5 farklı ödülle taçlandırılması, bize ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizi bir kez daha gösterdi. Aldığımız 5 farklı ödül bize aynı zamanda Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde, dünyanın en seçkin projeleriyle yarışma olanağı da sağladı. Ödüllerimizin, hem Büyükyalı hem de ülkemiz gayrimenkul sektörü adına gurur verici olduğuna inanıyoruz. Aralık ayındaki Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde de büyük başarılarla döneceğimize inancımız tam.” dedi.

Yaşam 2019’da başlıyor

Sakinlerini ihtiyaç duyulan her şeye üstün bir kalite ve kusursuz bir hizmet anlayışıyla kolayca ulaştırmayı amaçlayan, günlük yaşamda ‘her şey dâhil’ bir sistem vaat eden ve iyi yaşam felsefesiyle fark yaratan Büyükyalı İstanbul’da yaşam 2019’da başlayacak.

İstanbul Boğazı’nın girişinde, Kazlıçeşme sahil bandında, şehrin kara, deniz ve raylı sistem tüm yeni ulaşım akslarının kesiştiği noktada yer alan Büyükyalı İstanbul, Avrasya Tüneli’ne en yakın yaşam alanı olarak dikkat çekiyor. Metro istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesinde konumlanan Büyükyalı’dan, Anadolu Yakası’na Avrasya Tüneli ile 15 dakikada geçilebiliyor. Sahil yolu olarak da adlandırılan Kennedy Caddesi’ne direkt bağlantılı tek proje olan Büyükyalı, sakinlerine ve misafirlerine Kennedy Caddesi üzerinden, doğrudan otoparka bağlanma imkânı sunuyor.

Yeniden yaşama kazandırılan tarihi yapılarıyla, geçmişin büyüleyici atmosferini modern yaşama entegre eden Büyükyalı’da; dünya markaları, gurme restoranlar, alışveriş sokakları, fitness merkezi, sinema, tiyatro ve kültür sanat etkinliklerine ev sahipliği yapacak salonlar bulunuyor. Büyükyalı’da iyi yaşam için ihtiyaç duyulan her şey üstün kalite standartlarıyla yürüme mesafesinde yer alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.