Çamlıca’da Mesa’da son daireler

Mesa Mesken tarafından İstanbul'un vazgeçilmez semti Çamlıca'da hayata geçirilen Çamlıca'da Mesa projesinde hemen teslim son dairelerin satışları devam ediyor. 42 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Çamlıca'da Mesa projesi toplam 113 daireden oluşuyor. 5 adet 2 katlı, 15 adet 3 katlı toplam 20 bloktan oluşan projede 5 adet 4 katlı villa da bulunuyor. Projede dairelerin büyüklükleri ise 240 metrekare ile 340 metrekare arasında değişiyor.

Yüzde 80'lik kısmı yeşil alan olarak ayrılan Çamlıca'da Mesa projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, oyun odası, fitness center, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları ve kapalı otopark gibi özellikler yer alıyor. 3+1 tipindeki dairelerin satışlarının devam ettiği Çamlıca'da Mesa projesinde fiyatlar 1 milyon 680 bin dolardan başlıyor. Projeden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor.

Ana ulaşım arterlerine yakınlığıyla da dikkat çeken proje, Boğaziçi Köprüsü'ne 2 kilometre, Üsküdar'a 4 kilometre, Taksim'e 12 kilometre, Mecidiyeköy'e 9 kilometre mesafede, Sabiha Gökçen Havalimanı'na da 30 kilometre mesafede bulunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.