Çayırova’da yeni bir yaşam alan: Cadde Alyans

Alyans İnşaat, Çayırova’ nın yeni çekim merkezinde inşa ettiği prestijli konut ve yaşam projesi Cadde Alyans’dan ev sahibi olmak isteyenlere zahmetsiz bir teklif sunuyor.

Çayırova’nın en konsept projelerinden birisi olan Cadde Alyans’da ev sahibi olmayı kolaylaştıran büyük yatırım fırsatı sunduklarını dile getiren Alyans İnşaat Genel Müdürü Ozan Kaplan: “ Çayırova’nın en önemli yaşam alanlarından biri olan Mutlukent’de hayata geçirdiğimiz Cadde Alyans projesinde oturum veya yatırım amacıyla ev sahibi olmak isteyen müşterilerimize yükselen konut kredisi faizlerine karşı bankasız, kefilsiz ve senetle 72 aya varan sıfır faiz avantajı ile hemen tapu imkanı sunuyoruz” dedi. Kampanyanın sınırlı sayıda daire için geçerli olacağını ve 31 Ekim tarihine kadar devam edeceğini belirten KAPLAN “Merkezi konumu ve eksiksiz sosyal donatı alanları ile Çayırova’nın en büyük projesi olan Cadde Alyans”a ulaşım yeni başlayan Darıca-Mutlukent metro çalışması ile daha kolay olacak” dedi.

Teslimler Eylül 2019’da

İnşaatı hızla ilerleyen ve 2019 yılı Eylül Ayında teslim edilecek olan Cadde Alyans projesi Osmangazi Köprüsü, Körfez ulaşım hattı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile sınırları çizilen “Altın Üçgen”in getirdiği değer ile her geçen gün daha yüksek bir prim potansiyeli sunuyor. Alyans İnşaat Genel Müdürü Ozan Kaplan, “Cadde Alyans, özgün ve şık mimarisi, geniş sosyal olanakları ve sunduğu teknolojik yeniliklerle hem yatırım hem de oturum için son derece cazip bir proje. Cadde Alyans’da yatay bloklarda toplam 366 daireden oluşan konsept projede müşterilerimizin yaşadıkları ev, her zaman huzur ve konfor bulmak isteyecekleri yegane alan haline gelecek” dedi. Cadde Alyans’da her türlü ihtiyacın giderilebileceği zenginlikte ve çeşitlilikte bir alışveriş caddesi bulunduğunu belirten Kaplan, “Cadde Alyans’ın alışveriş birimleri, marketten butiğe, kuaförden kuru temizlemeye farklı alanlarda hizmet veren mağazalarıyla farklı lezzetler sunan, keyifli sohbetlere mekân olacak kafeterya ve lokantalarıyla bölgenin en canlı yerlerinden olacak” dedi. Cadde Alyans’da daireler 350 Bin TL ile 750 Bin TL arasında değişen fiyatlar ve özel ödeme planlarıyla satışa sunuluyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın