Çengelköy’de yeni bir mahalle kültürü yükseliyor

İrka İnşaat tarafından İstanbul Çengelköy’de hayata geçirilen Tuana Çengelköy projesinde satışlar devam ediyor.

Çengelköy’ün mahalle kültürünü yansıtan, her noktasında deneyim ve zarafetle harmanlamış mimarisi ile butik bir yaşantı vaat eden Tuana Çengelköy’de Nisan sonuna kadar geçerli olacak büyük bir fiyat kampanyası başladı. İrka İnşaat, Nisan sonuna kadar gerçekleşecek satışlarda geçerli olacak fiyatlar konusunda çok iddialı. ‘Çengelköy’de bu fiyata ev bulamazsın’  sloganıyla duyurulan kampanya sayesinde bölgeye yatırım yapmak isteyenlerin de nezih bir semtte oturmak isteyenlerin de rağbet göstereceği öngörülüyor.

Kiracı konusunda destek

Tuana Çengelköy’de dairenizi maketten değil, kriterlerinize göre tek tek gezerek seçebilirsiniz. İnşaat kalitesini, projenin çevresini ve dairenin manzarasını görerek karar verirsiniz. Hemen tapu ve hemen taşınma avantajının yanında, İrka İnşaat yatırım amaçlı alım yapan müşterilerine kiracı bulma konusunda da destek oluyor.

Büyük metrekareli evler

Yeni ev alan veya alacak olan herkes büyük bir salon ve geniş yatak odaları olsun ister. Günümüz şartlarında bu istek fiyatlara endeksli olduğu için özellikle İstanbul’da büyük metrekareli evler imal edilmemeye başladı. İrka İnşaat tam olarak bu açığı tespit ederek sorunu Tuana Çengelköy projesi ile çözdü. Ferah salonlar, kullanışlı mutfaklar, geniş yatak odaları ve artık neredeyse yok olan balkonlar projedeki daire planlarında yerini aldı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.