Cennet Bahçesi’ne yüzde 25 indirimle girme imkanı

Bölgede örneği olmayan bir projeye başlayacak olan Pana Yapı, 'Çeşme Jardin Eden'i, Çeşme'nin en büyük arazisi üzerinde geliştiriyor. 124 dönüm arsa üzerinde gerçekleştirilecek projede, eski Çeşme-İzmir evleri tekrar hayat bulacak. Çeşme'nin en güzel koylarından birinde yer alan, sunduğu konforlu ve doğal yaşam zenginliği ile dikkatleri üzerine çeken 'Çeşme Jardin Eden'de 118 villa, 6 konakta toplam 40 rezidans daire ve bir apart otel yapılacak.
 
Proje, cumbalı, geniş verandalı, rengarenk panjurlu villaları, begonvillerin, lavantaların, ıhlamur ağaçlarının, üzüm bağlarının süslediği dopdolu peyzajı, alışveriş yapabileceğiniz çarşısı, restoran ve kafeleri, spa merkezi, fitness salonu, çocuk oyun bahçesi, gastronomi mutfağı ve daha birçok sosyal etkinlik alanlarına sahip bulunuyor.
 
Pana Yapı Kimdir?
 
İstanbul Fikirtepe ve Çamlıca'da geliştirdiği projelerle Türkiye'de kentsel dönüşümün öncülüğünü yapan Pana Yapı, Fikirtepe'de bulunan Brooklyn Park projesinin yaklaşık yüzde 70'inin satışını tamamladı. Brooklyn Park'ta 1 + 1'den 4+1'e kadar farklı seçeneklerde toplam 731 adet daire ve 13 adet ticari ünite bulunuyor. Yine Fikirtepe'de yer alacak Brooklyn Life ve Brooklyn Dream projeleri için de ön talep toplanıyor. Şirket ayrıca Çamlıca'da yaklaşık 3 bin 500 konuttan oluşan bir dönüşüm projesi gerçekleştiriyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.