Cer İstanbul’un örnek evi ziyaretçilerini ağırlamaya başladı

Ege Yapı tarafından Emlak Konut güvencesi ile hayata geçirilen Cer İstanbul, örnek evinin kapılarını açtı.

Cer İstanbul

Tarih ve doğa ile bütünleşmiş bir yaşam sunan Cer İstanbul’un bahçe katı 3+1 konseptte dizayn edilen örnek evi, kullanılan malzeme, işçilik kalitesi ve ince detaylar ile dikkat çekiyor.

Cer İstanbul

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Yedikule’de, Tarihi İstanbul Surları’nın yanı başında, Adalar manzarasıyla, Tarihi Yarımada’nın geçmişten gelen dokusuna hakim, son yıllarda geliştirilen en özel projelerden olan Cer İstanbul’un örnek evi, lüksü yeniden tanımlarken, fonksiyonelliği ve sunduğu konfor ile dikkat çekiyor.

Cer İstanbul

Toplam 240 metrekarelik alanda bahçe katı 3+1 olarak tasarlanan Cer İstanbul’un örnek evi her bir detayı verimlilik düşünülerek tasarlanırken, kullanılan son teknoloji ile de eşsiz bir uyum sergiliyor.

Cer İstanbul

Akıllı ev teknolojisi

Akıllı ev teknolojisinden son örneklerin sergilendiği evde enerji verimliliğini artırma hedeflendi. Koridor ve banyolarında dünyaca ünlü Türk mermerinin en iyi örnekleri sergilenirken, odalarda doğal lamine ahşap parke kullanıldı. Alman teknolojisi ile dizayn edilmiş mutfağıyla dikkat çeken evde, ada mutfak konsepti tercih edildi ve mermerlerinde antibakteriyel özelliği bulunan ürünler kullanıldı.

Cer İstanbul

Gizli davlumbaz ve gelişmiş ankastre teknolojisi ile mutfakta daha fazla alan kazanma amaçlandı. Cer İstanbul’un bahçe katı evinin mutfak, salon ve yatak odalarından bahçeye direkt geçiş imkanı olması yeşile ve doğaya yakın olmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Yaklaşık 31 bin metrekare özel tasarımlı peyzaj alanına sahip olan Cer İstanbul, az katlı yatay mimarisiyle de İstanbul siluetine saygılı örnek projeler arasında yer alıyor.

Cer İstanbul

Doğa dostu malzemeler kullanıldı

Yerden ısıtmanın kullanıldığı evde, havalandırma için ‘’Wind Free’’ teknolojisi ile soğuk rüzgarın rahatsız edici hissi son buluyor. Odalar gün ışığından maksimum yararlanacak şekilde konumlanırken yapım tekniklerinden, sağlıklı ve geri dönüştürülebilir doğa dostu malzeme kullanımına dair çözümler göz önünde bulundurularak işçilik kalitesine önem verildi.

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.