Sinpaş Liva’da yüzde 20 indirim için son gün 31 Aralık

Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen Sinpaş Liva, sunduğu cazip fiyatlar ve kampanyalarla da ilgi görüyor. Evlerini maketten değil, görerek alabilecek olan yatırımcılara aynı zamanda peşin ödemelerde yüzde 20 oranında indirim de yapılıyor.

Sandalla evinizin etrafında gezebileceksiniz

Liva sakinleri, göl kenarında yer alan yürüyüş parkurları, çiçek bahçeleri ve pek çok sosyal aktivite olanağından yılın her döneminde yararlanabiliyor. Yaklaşık 5 bin metrekare büyüklüğündeki doğal göletiyle size masmavi bir yaşamın kapılarını açıyor. Liva’da günün her saati evinizden çıkıp sandalla göl gezintisi yapabilecek, göl kenarındaki kış bahçelerinde dört mevsim boyunca aileniz ve dostlarınızla birlikte keyifli dakikalar yaşayabileceksiniz.

Yılın son kampanyası

Sinpaş Liva, 2+1 ve 3+1 yaşam seçenekleri için özel fırsatlar ve cazip ödeme planı alternatifleri sunuyor. 31 Aralık'ta sona erecek kampanyada tamamı peşin ödemelerde yüzde 20 indirim, şirket bünyesinde de 48 aya kadar vade imkânı sunuluyor. Projede 2+1 daire fiyatları 426 bin 560 TL’den 3+1 daire fiyatları ise 496 bin 480 TL’den başlıyor

Ulaşım arterlerine yakın

Liva, üçüncü köprü, metro projesi ve yeni açılan TEM bağlantı yolları ile dikkat çekiyor. Projenin hemen önünde yer alan İETT durağı, 2 hat üzerinden Kartal metrosu ve Ümraniye’ye kolay ulaşım imkânı sağlıyor. Liva, Sultanbeyli’de açılan Anadolu yakasının ilk 5M Migrosu’na da sadece 1 kilometre uzaklıkta. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.